Ailem yüzünden psikolojim çökmüş durumda yardım edin lütfen çok yalnız hissediyorum?

Ailemin Sürekli beni dışlıyor. bazen anneme heyecanla bişeyler anlatıyorum okulda yaşadıklarımı vsbabam anneme sesleniyo annemde gidiyo sözümü bitiremiyorum bile. Onlar konuşurken bişey söylediğimde bağırıp kovuyorlar ama söylediğimde kabul etmiyolar seni hep yanımıza çağırıyoruz gelmiyosun diyolar. Annemle kavga ettiğimde bağrışma olduğunda babam olayı bilmediği halde gelip bana bağırıyo üstüme yürüyo doğal olarak bir yerden sonra bağırıyorum alttan alamıyorum. İnsanların arasında küçük düşürüyolar. Bulunduğum çevredeki en ezik insan bile istediği gibi çıkıyo ama ben popüler bir insan oldugum halde sürekli evdeyim dışarı çıkmama izin Vermiyolar çıktığımda da 6da gel diyolar izin alırken eziyet ediyolar resmen. Hep beni suçluyolar sürekli yalnız bırakıyolar tek çocuğum odada tek oturup ağlıyorum sürekli ağlıyorum kendimi kesiyodum ama artık engel oluyorum artık kollarımı ısırıyorum tırnaklıyorum. Arkadaş ortamıma gelirsem beni kullanmaya çalışıyolar. beni genelde güzel buluyolar beğenmeyen insan çok azdır merak edenlere fotoğrafımı atabilirim kesinlikle ego degil sadece duyduğumu söylüyorum yanlış anlamayın beni lütfen. benimle arkadaş olup çevre yapıyolar sonrada dedikodumu yapıyolar hep arkamdan kusurlarımla dalga geçiyolar. Birileri sürekli bana güzel dedikce yakınım dediklerimin dalga geçtiğini duyuyorum. Yakınım diyorum da sadece lafta. derdimi sıkıntımı çok detaylı anlatamam. Ilk okul zamanlarımda da çok dışlandım ailemin beni sürekli evde tutması yüzünden herkes buluşurken gezerken ben Evdeydim. Annemle aramızda hiç anne kız ilişkisi olmadı hep bana beni neden Sevmiyosun diyodu küçükken bile. Babama bazen üzülüp seviyorum ama anneme sevgim hiç yok ailem iyice psikolojimi bozdu onlar y&u

Güncellemeler:
Ergenlikle alakası yok belirtiyim psikologa da gittim sınır Kişilik bozukluğum olduğu için bazen fazla tepki vermek dışında bir sorunum yokmuş tamamen sinirsel ve ailemin sıkıntıları :)

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Her aile profili aynı değildir. Bu biraz sende biraz ailende bitiyor. Sen ailenden ne bekliyorsun ailen sana ne veriyor. Olay aslında bu. Her insan farklıdır, zaten bizi özel Kılanda budur. Ailen anlaşılan biraz farklı yöntem izliyor. Ama seni illaki seviyorlar. Sevmeseler seni eve almazlar ve daha ağır tepkilerle karşılaşırdın. Sana önerim olaylara farklı bakış açısıyla değerlendir. Biliyorum zorluk yaşıyorsun. Ama onlar senin ailen. Bazı şeylere göğüs gereceğiz ki bu hayatta güçlü olalım. Bende zorluk yaşadım ve intihara bende kalkıştım. Ama bu çözüm değil. Senin düşmanlarının işine bu gelmez mi zaten? Sen dimdik durup göz dağı vereceksin. Arkadaş edinirken yavaş ol ama edinince de güvenilir ve sadık ol (Yunan filozofun sözü). Olabildiğince kavgadan kaçın. Birde iyimser düşünmeye yönel. Bazı sorunlar tekrar edildikçe kişiliğine bürünür. Yani iyi bir bakış açısına yönelmeye çalış. Kolay olmayacak elbette ama denemek her zaman kötü seçenekler arasında değildir. Umarım yardım olabilmişimdir. İstediğin zaman benimle konuşabilirsin. Hatta ben seninle arkadaşta olmak istiyorum şahsen. Yanlış anlamanı istemem. Seninle iyi konuşup bir an olsun seni sakinleştir olursa mutlu etmek için. Kendine çok iyi bak :)

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim Haklısın kafamda bazen çok fazla kuruyorum :) keşke herkes senin gibi anlatmak istediğim şeyleri anlayabilse pek yazamam o yüzden anlatamadım gerçi ama söylediklerini dikkate alıcam :))

• Rica ederim. Yardım ettiğime çok sevindim. Dediğim gibi bir şey kesin olarak kötü değildir. Kötü olan bazı şeyleri kendin için güzel şeylere çevirebilirsin. Mesela ailen yüzünden odanda mısın aç kitap oku. Ve dediğim gibi fazla olumsuz tekrardan kaçın. Sonra bünyene yerleşiyor ve sonra gerçekten tam bir baş belası oluyor :) Tekrardan rica ederim. Ne zaman konuşmak istersen o zaman mesaj atabilirsin bana

• Ergen Kezban
    Annene babana karşı gelme!

0|0
    0|0
    • Ergen Değilim :) görsen Kezban olmadığımı da az çok anlarsın olaylar bu kadar degil ama özel konulara girmek istemedim zaten bir sınırı geçmedikçe karşı gelmiyorum tartışmaya girmiyorum saygımdan:)

• 1 2 sene sonra kendi kendine söylenirsin, harbiden haksızmısım Die :)

• Haklısın şimdi de haksız olduğumda pişman oluyorum ama üstüme çok fazla geliyorlar ona sinirleniyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...