Üzülünce ne yapılır?

Şu an üzgün ve yalnızım anlatacak kimsede yok ne yapayım siz üzülünce ne yaparsınız? (istersen konuşabiliriz demeyin )

0|0
26|33

En İyi Erkek Görüşü

• Yalnızlık asilliktir bana göre. Her şey biter, herkes gider. Seni bırakmayacak tek kişi aynada gördüğün silüettir. Bunu hiç unutma, kimse için üzülme, değmez.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• ben cok uzgun oldugumda elıme bır kalem alıp bır kagıda ıcımı dokerım once kendı hatalarımı yazarım sonra karsı tarafı sevmedıgım ınsanların yanlışlarını sevdıgım ınsanların dogrularını yazar sonra okurum bazen komık olur bazen nerde hata yaptıgımı bulurum yazınca cok sakınleşıyorum bunları yaparkende yotubeden dınlendırıcı fon muzıgını acar kısık sesle relax olurum rahatlarım

2|0
    0|0
  • İçe atılır afiyetle.

1|1
    0|0
  • Konuyu uzattıkça uzar ve sana sadece zararı olur düşünme aklına gelince başka şeylere odaklan yapabilirsin bunu zor değil üzülünce hiçbirşey düzelmiyo malesef gidende dönmüyo

1|0
    0|0
  • Kendinle konuş bir nevi anestezi

1|0
    0|0
  • Doya doya dertleşirim kendimle

#Türkerkeğii

1|0
    0|0
  • Üzül biraz.

1|0
    0|0
  • Gecmesini bekliyorum. Kendi kendimi teselli etmeye çalışıyorum. Seytanin. bir oyunu bu çünkü bence. Uzuluyim ardindan isyana kadar gitsin istiyor. Bunu engellemek için kapilari kapamaya çalışıyorum ama kendi kendine teselli vermek zor

1|0
    0|0
  • Çikolata ye uyu

1|0
    0|0
  • İçime kapanık olurum

1|0
    0|0
  • Kafami dinleirim

1|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=oeI0OkCFO_w

bunu dinlemelisin o zaman..

1|0
    0|0
  • Bir insan kendinin hem en büyük düşmanı, hemde en büyük dostudur. En büyük dostuna sığın.

1|0
    0|0
  • öncelikle bir pasta al kahveyle ye iç. sonra kitap oku bir kaç sayfa sonrada uyu. çok güzel gelir.

1|0
    0|0
  • duvara yumruk at zıpla ağla içinden geldiği gibi etrafı dağıt kendini bir boşalt yoksa düzelemezsin

1|0
    0|0
  • kahvemi alıp balkona çıkarım tek başıma otururum :)

1|0
    0|0
  • Ben uyuyorum

1|0
    0|0
  • Acarim elimi dua ederim. Derdime dermani yaradan dan isterim.

1|0
    0|0
  • duş alırım ve düşünürüm. doru yolu bulmaya çalışırım. hatam var ise düzeltmeye gayret ederim...

1|0
    0|0
  • İçine atarim

1|0
    0|0
  • Hacı kendi kendine espiri yap kendinle konuş falan

1|0
    0|0
  • Düşüncelerini hislerini yazabilirsin. Ya da aile bireylerinle sohbet edersin.

1|0
    0|0
  • Ne oldu da uzuldun. Simdi nasil hissediyon kendini

1|0
    0|0
    • Daha iyi , teşekkür ederim

• Rica ederim. Bazen aglamak en iyi ilactir. O zehri vucuttana tmanin en iyi yolu aglamaktir. Boyle hissettigin zamanlar saril yastigina agla.

• Oturup ağlıycan. Ağla ki için açılsın 😢

1|0
    0|0
  • İstersen konuşmayabiliriz.

1|0
    0|0
  • Ağla ozaman

0|0
    0|0
  • Kendini tatmin etmeyi dene masturbasyon yapmak depresyona iyi gelir.

0|0
    0|0
  • Hareketli şarkı aç sonra da eşlik et

0|0
    0|0
  • Dertleşmelisin biriyle.

0|0
    0|0
  • Mast yapıyorum şu an yaptığım gibi

0|0
    0|0
  • Üzüntünün sebebine bağlı.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 26

• 2|0
    0|0
  • uyumak istiyorum unutmak icin ama uyuyamiyorum.
    kafamda kuruyorum habire sigara icmekten baska bisey yapamiyorum bazen agliyorum.
    ne disari cikasim ne arkadas goresim gelmiyor.

1|0
    0|0
  • Ilk once guzel siccacik bir dus, sonra sicacik kiyafetlerimi giyerim sacimi basimi kuruttuktan sona otururum sicak odamda telefonumda biseylere bakarken cikolatami yerim sonra belki icimi dokerim aglarim ama biyandan da yemege devam ederim, kendimi isiticak biseyler yaparim battaniye vs, birsure depresif takilip yemek yedikten sonra kulagima beni rahatlaticak bir sarki acip yatagima gecerim uyumaya calisirim, uyurum, sabah olunca da mutlaka arkadaslarimla veya tek bir arkadasimla disari cikarim cunku mutsuz veya canim sikkinken evde tek basima olmak bana hic iyi gelmez

2|0
    0|0
  • Ağlanır

1|0
    0|0
  • ben genelde ağlarım ama sen gül istersen , sorarak yapcaksan eğer o kadar da üzgn diilsindr

1|0
    0|0
  • Anlat kuzum dinlerim ben

1|0
    0|0
  • Film izleyebilirsin. Eğer izlemediysen '' you have got mail '' filmini önerebilirim. Hatta kesinlikle izle.

1|0
    0|0
  • Vine izlenir

1|0
    0|0
  • git yalnız bir yere kendi kendine konuş o üzüldüğün konuyla ilgili iyi gelir

1|0
    0|0
  • Müzik dinle.

1|0
    0|0
  • Müzik dinle, yazı yaz

1|0
    0|0
  • Konu ne? Neyse seni üzen herşeyi hayatından çıkar kendin için yaşa

1|0
    0|0
  • üzülünce uyunur

1|0
    0|0
  • ben ağlarım ağlayınca rahatlıyorum

1|0
    0|0
  • Ben uyuyorum

2|0
    0|0
  • çığlık atılarak ağlanır.

1|0
    0|0
  • otururum öyle boş boş.

0|0
    0|0
  • otur ve hıçkıra hıçkıra ağla ben olsam öyle yapardım. birde yapmaman gereken bir şey asla kendine zarar verme !!!

0|0
    0|0
  • Genelde hareketli müzık dinlerim kulaklığımı takıp kafamı dagıtmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • Ya bana mesaj at ya da otur ağla

0|0
    0|0
  • Eğlenci dizi veya film izlerim

0|0
    0|0
  • Şarkı dinle

0|0
    0|0
  • kalk bir abdest al namaz kıl dua et kuran oku. aciz kuldan Hayır yok.

0|0
    0|0
  • p*rno izlerim genelde kafami dagitio

0|0
    0|0
  • tabi ki dua. dualar her kapıyı açar.

0|0
    0|0
  • Müzik dinler uyurum ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...