Osmanlıyı 600 Yıl 6 Asır Yücelten Güç Kudret Nedir?

Ecdadı Üç kıtaya 7 Denize Hükmetmiştir bunun Zaferimi kime aittir neye bağlıdır?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Zafer Allah'a aittir.. Bu başarının sırrı ise Kurana olan hürmet, peygamber izinden gitme aşkı..

0|2
    0|0
    • Eyvallah sözüne söz yok Gözlerin görmediği insanoğlunun bir türlü kavrayamadığı hassas nokta buydu. Atalarımız İslam ile yüceldiler bizleride yüceltecek İslamdır

• Kesinlikle.. Yeniden istediğimiz o anlayış. Başka hiçbir şey değil.

• Batıl Müslümanların üzerine çökmüş durumda her tarafta fitne fesat bu karanlığın içinden bizi aydınlığa çıkaracak yine İslamdır Lakin şu durumda bu çok zor Müslümanları uyuttular ve hala uyutuyorlar

En İyi Erkek Görüşü

• herşeyle alakalı yönetim politikası padişahların zekası vs.

0|1
    0|0
    • Küçük bir beyliği İmparatorluğa taşıyan güc politika ve ataların zekasıyla sınırlı değildir. Görüşün için teşekkür ederim :))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Şeriat.

0|1
    0|0
  • Hoşgörü

0|1
    0|0
  • sence?

0|1
    0|0
  • Adaletli olması

0|1
    0|0
    • Adalet mülkün temelidir Hz Ömer (r. a) Ne güzel sözdür çok anlam taşır Ecdat Adaletlerin en güzeli Allah'u Teala'nın adaleti ile yönetir ona göre hüküm sürerdi vesselam.

• Türkler allahın yeryüzündeki kılıcıdır.

0|1
    0|0
    • Evet öyle Lakin şu an ki Bizler ile Ecdad arasında çok fark var İnşallah özümüze döneriz yoksa vay halimize

• Fatih sultan mehmet hanın kendi yaptırdığı rumeli hisarına mescid yaptırmayız diyen bİ zihniyet var bu üllede ben şeriat falan istemiyorum insanların inançlarına ve ibadet etme özgürlüklerine karışılmasın bu bile yeter yani emin ol buna

• O kadar berbat bir durum bakalım Mevla neylerse güzel eyler hayırlısı

Yükleniyor...