Erkekler kızdan hiç dayak yedinizmi nasıl oldu :D , kızlar siz erkek dövdünüzmü nasıl dövdünüz :D?

Ben lisedeyken dövmüştüm :D ,çocuk saçımı kesmişti ben farketmezken ucundan,önce tekme attım karnına , cocuk yerde kıvranmaya başladı , ben sinirli olduğum için kendimi tutamadım yerdeykende tokat attım 2-3 tane :( özür dilerim burdan ona

0|0
10|20

En İyi Erkek Görüşü

• Bir keresinde at gibi bir kız beni dövmek istiyordu... Ben de kız diye buna vurmak istemiyorum... bu vurmaya çalışıyor ben de kendimi korkuyorum+gülüyorum... Sonda dayanamadım bir tane çaktım :D bu da ağladı falan kolu morardı... sonra bana dediler ki utanmıyor musun kızı dövüyorsun... böyle işte...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ortaokulda kardeşimle dalga geçtiği için sınıfımdan birini erkekler tuvaletinden çıkarıp dövmüştüm. Özür dilemiyorum yine olsa yine döverim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• tabi ki hayır... ne münasebet..

1|0
    0|0
  • oha lisede erkek mi dövülür manyak.
    benim küçükken kuzenimden yemediğim dayak kalmamıştı. boş bulduğu odaya çekip kafa göz giriyordu. erkek fatma işte. hala sevmem kendisini

1|0
    0|0
  • Kıza vurabilene, erkek denir mi sizce?

1|1
    0|0
  • Yemedim valla tokay yioz ama

1|0
    0|0
  • Abboo çok fenasın. Evet. beni çımdıklıyor :D

1|0
    0|0
  • ananem sureklı terlık fırlatıyor onu kızdırınca az once yıne uzaktan atttı tuttturdu omuzuma geldı bu saylırmı gercı ananem artık kız degıl ama olsun yınede

0|0
    0|0
  • bir tane tokat yedim
    dayak sayılmaz o

1|0
    0|0
  • çok tokat yedim. dayak demeyelim

1|0
    0|0
  • Burdan tüm akrabalarıma selam yolluyorum bende

1|0
    0|0
  • Evet Bir yara Eski Sevgilim Bana Tokat Atmıştı Çok sınırledın ama sonra beni öptü Barıştık :))

1|0
    0|0
  • Yok aşırı dayak yemiyelimde sınıfta bazen vuruyorlar ee haliyle karşındakı bayan karşılık veremiyorsun :D

0|0
    0|0
  • Yemişliğimiz oldu:/

0|0
    0|0
  • Tokat harici olmadı bisey yapamazda

0|0
    0|0
  • yok nasıl olurki

0|0
    0|0
  • kadının saçına dokunursan olacağıda bu zaten

0|0
    0|0
  • o değilde en kötüsü abladan dayak yemek be :D bir cimcikliyor sanki etimi koparacak :D :D :)

1|0
    0|0
  • bayana asla vurmam nolursa olsun

0|0
    0|0
  • Hayir kufir ettim sadece yuzune karşı ortaokulda

0|0
    0|0
  • tüm lise süresince sinir ettiğim kısa boylu bir kız vardı. lise sonda yine bunu kızdırdım. beni başladı kovalamaya bende kaçtım boş bir sınıfa girdim beni görmedi sandım meğer görmüş içeri girdi. bıktım senden dedi önce bir kaç tokat attı ben yüzümü kapatınca bacak arama diziyle vurdu. ben yerde kıvranıyorken. bana sonunda bunu da yaptırdın dedi ve yüzüme karnıma tekmeler atmaya başladı. sesimizi duyan kadın tarihçi içeri girdi. beni ağzım yüzüm kanlar içinde görünce güldü. yanımıza geldi. ben ayağa kalkmaya çalışırken kıza eline sağlık bir tanede benim için vurur musun dedi. kız da zevkle hocam dedi ve bacak arama tekme attı. gözümden yaş geldi nefes alamadım yede kıvranmaya devam ettim. tabi bu sırada ikisi bana baya güldüler...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Tokat attım dayak atmadım.
    Elim ağırdır ha onu da söyliyim. :D

1|0
    0|1
  • Yemişlerdir 😉

1|0
    0|1
  • Halamin oglu vardi gicik mi gicik ailemin yaninda sinir ederdi beni bisey diyemezdim. Bize gelmislerdi yine ust kata cikti arkasindan ciktim odada kistirdim tuttum bunu iki tokat attim tukurdu bende sacindan yere carptim yerde bacagima vuruyodu bende tekme savurdum seyine geldi heralde anirmaya basladi korktum bende kactim odama. Sonra annem geldi odama terlikle misliyle dayak yedim 😯

1|0
    0|0
  • Hayır dövmedim.

1|0
    0|0
  • ben dövdüm karnına yumruk yanağına tokat attım çok sinirlenmiştim

1|0
    0|0
  • Hayır dövmedim.

0|0
    0|0
  • Yok tabi

0|0
    0|0
  • İlkokulda sinif defteri firlatmistim birine , 1 cm yukari gelse göz pert.

0|1
    0|0
  • 2 tane serseriyi hastanelik ettiğim oldu :D (sporcuyum)

0|0
    0|0
Yükleniyor...