Ev arkadaşımın kız arkadaşı beni uygunsuz halde gördü. sizce kız unutur mu?

bu kız bizim eve gelmiş ev arkadaşım da markete gitmiş. ben de duştaydım. ansızın odama gectim evde kimse yok sandım orda giyiniyodum meğersem salondaymış bu kız. ordan benim oda net gözüküyor görmüştür kesin ama çaktırmamaya calıssa da anladım. siz c unutur mu diger kızlara anlatır mı :?

Güncellemeler:
...
,,
,

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• %99 anlatır 😀

0|0
    0|0
    • nasıl anlatır peki baya dalgacı bir tip ya. ne der mesela. ne var ne yok gördü zaten :S:D

• Amannnn unut be ne takıyorsun bugün aklindadir yarın unutur daha mühimmat şeyler var hayatta boş verrr

• ya kız dal d. ssak gördü resmen beni :S :D

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle sandığın gibi bir sey görecegini sanmam. Hava soğukya soğukta sey oluyk anladin sen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Seni uygunsuz halde gördüğüne utandiysa anlatmaz, utanmadiysa baya gülerek anlatir arkadaşlarina. Arkadaşlari da eğlenir yani. Dalga felan geçeler.

0|0
    0|0
    • bu cok dalgacı bir kız. beni de pek sevmez kesin anlatır bence yani. bir de ben odada cekmeceye egildim falan:S:D o halde düsün. nasıl anlatır sence örnek vrsene mesela

• Düşünmek istemiyorum. Örnek nasil vereyim, herkes farkli şeyler söyler. Benim ne söyleyeceğimi merak ediyorsan, bence etme. Kisacasi alay konusu olmuşsun. Bir dahaki sefer daha dikkatli olursun.

• bilmek istiyorum diger kızlar ne duyarrr diyeee ya nasıl anlatrsın mesela dürüst ol :S

• Anlatır ama ayrıntısına anlatmaz.

0|0
    0|0
    • baya dalgacı bir kız ya :D ne derki diger kızlara

• Dur ben sevgilin sanmıştım arkadaşmış. Hemde nasıl anlatır biliyormusun, allah😂😂😂

• ev arkadaşımın sevgilisi gören :d. nasıl anlatır mesela ne der. her seyi gördü ya :S:D

• Unutmaz

0|0
    0|0
    • dalgacıda bir tip her seyi gördü gidip ne anlatır diger kızlra :S:D

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...