Sizce açık hatunlar mı daha hoş yoksa kapalı mı?

Kapalı hatunlar daha mı dikkat çekiyor? Kapalı hatunlarin neyi dikkat çekiyor

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• Örtüsü kadın perdesiz eve benzer. Perdesizaten ev ya satılıktır ya da kiralık...(müslüman olduğuna inananlar iicin)...

6|1
    3|0
    • Haklısın çok doğru

• Kapaste meselesi

• @delidelikız tuttum bu lafi😀😀

En İyi Kız Görüşü

• Karakteri oturmuş hatun en hoş olanı.
    Karakteri oturmayan hatun başörtüsünü de adabiyla taşıyamaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Kapanmanın ADI bana bak değil, bana BAKMAdır.. ama günümüz de Kapanmayı fantezi olarak gören beyin içi örümcek bağlamış bayanlarımız yüzünden çekici getirilmeye başlandı...

0|1
    1|0
  • Ben kadındaki asilliğe bakarım :) kapalı veya açık olmuş önemli değil yürüyüşü bakışı asilse benim için sorun teşkil etmez.

1|1
    0|0
  • #Kişilik önemli #Dişilik değil ;)

1|0
    1|0
  • Açık. Kapali kadinlar zaten hos olmamak icin kapaniyor yani o gozle bakmam birine o gozle derken de yanlis olmasin pis sekilde bakmam kimseye ben

0|0
    1|0
  • Kapalılar daha hoş dikkat çekenler diğerleri...

2|1
    0|0
  • acık tabi

0|0
    0|0
  • açık ^^

0|0
    0|0
  • open

1|0
    0|0
  • Tatmadan bilinmez önce muhabbetini tat sonra acısını tat gülüşünü tat ki karar veresin. Kapalı açık ne fark eder ki

1|0
    0|0
  • Açık olması bana daha uyumlu.

0|0
    0|0
  • Açık bayanlar favorimdir.

0|0
    0|0
  • kapalılık amacını aşdı artık edebiyle kapanan sayısı çok az kaldı o yüzden kapalılar çekiyor gibi

1|0
    0|0
  • dış görünüm anlamında tabiki açık kadınlar ama karakter olrak kişiden kişiye değişir.

0|0
    0|0
  • açıklar

0|0
    0|0
  • Açık dikkat çekmek için açılıyor kapalı da dikkatleri üstüne çekmemek sanırım 😕

0|0
    0|0
    • Bence yanlis dusunuyirsun

• Peki kapali insanlar vucutlarini sergilemiyor mu? Daracik pabtolablar giyip suratlarina badana yapyiran kafayi kapatanlar.. kusura bakmayin ama ben acik bir insan olmama ragmen oyle giyinmem.!!

• @Bayan_bilmis ben olması gerekeni düşüncelerimi yazdım sadece kimin ne yaptığını ne yapmadığını bilemem kapalı temizdir namusludur açık namusssuz gibi kelime kullanmadım ki herkes dilediği gibi giyinmek elbet ama kapalılığın gereği kendini herşeyden sakınmaktır öte yandan dekolte giyinen mini veya dar elbise giyen biri kendini sergileme derdinde teşhiri seven biridir buna yapma etme de deme hakkımız yok kim nasıl isterse artık

• ne acık ne kapalı arası olsun

0|0
    0|0
  • Açık :D

0|0
    0|0
  • Bence bütün hatunlar hoş :) yalnızlıktan sanırım

1|0
    0|0
  • Kapalılar umurumda olmaz ben açık hanımlar ile ilgilenir onları severim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kimi duusunce tarzina gore kapali bayanlar gizemli olduklarindan dolayi dikkat cekerlermis ama bence bu sekilde kesinlikle dusunulmemeli yanlis bir dusunce tarzi.

0|0
    1|0
  • acık hatunlar daha hos ama kapalı hatunlar sırf kapalı oldukları ıcın kapısırlar

0|0
    0|0
  • Açık tabiki daha dikkat çekiyor. Ama kapalı bakımlı bayanlarda çok hoş.

0|0
    0|0
  • Güzel olan kadın hoştur

0|0
    0|0
  • Ben de bir şey çıkmadı :D

0|0
    0|0
  • Bence aralarında fark yok...

0|0
    0|0
Yükleniyor...