Hayatınız da hiç LGBT konulu film izlediniz miiiii?

Ben ilkkez 2006 yapımı bir film izledim bu akşam ve muhteşemdi diyebilirim.☺ Kesinlikle yorumda hakaret ve alay unsuru dahası homofobik yaklaşım istemiyorum!

Güncellemeler:
Fikirleriniz şahsım adına önemli.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Arada sırda birkaç tane denk geldiklerim oldu mesela en son "Blue is the warmest color" lezbiyen filmi idi sanırım, sinemanın içine bu kadar dalmasam daha iyi olacak sanırım benim açımdan :D

0|1
    0|0
    • Hoşlanmadın mı?😁

• yok homo değilim (no homo :D ), ama insanların cinsel hayatlarına da karışmam nasıl yaşamak istiyorlarsa yaşasınlar aşk duygusunu, sonuçta kendi hayatları, karışınca ne oluyor ki? Sadece karşındakinin hayatını daha yaşanılmaz hâle getiriyorsun, Dünya'da herkese yetecek kadar yer var, sadece farklılıklarımızla birbirimizi kabul etmemiz gerek kanısındayım :)

Benim ki sadece sinema merakı :) Elime ne geçerse genelde izleyen biriyim :D

• Harika insanların özgürlüğüne bu dwnli saygı duyan bir beyfendiyle karşılaşmak ve sohbet etmek gerçekten harika.☺

Kızlar Ne Diyor 4

• Lezbiyen filmi bırakmadım sanırım 😀😀
    Hemen hemen hepsini izledim sanırım çok yok zaten 😒 #lgbt 🌈

0|1
    0|0
    • Önersene bir tane lezbiyen olanlarından hiç izlemedim 😁

• Another Gay Movie cinsellik abartilacak kadar yok benim izlediğim filmde.

• Cinsellik dogal bişi sikinri yok izlerim.😁

• Mavi En Sıcak Renktir 'i izledim. Gerçekten hayatımda izlediğim en iyi filmdi. Çoğu insan cinsellik konulu desede orada iki lezbiyenin aşkı söz konusuydu bence. İzlemediysen öneririm :)

0|1
    0|0
  • Ben film izlemedim ama röportajlarını izledim.

0|0
    0|0
  • Neydi ki adı merak ettim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...