Kendimi yapayalniz hissediyorum. Bana akil verecek birileri varmi?

Oyle cok arkadasim yoktu az ve öz olmasini istedim hep. 10 senelik bir arkadasim benimle gorusmek istemedigini soyledi, diger 10 senelik arkadasima her bulusalim dediginde bir bahane bulup bulusmuyor. O iki 10 senelik arkadasimin arasinida ben yalan soyleyerek duzelttim bu arada. bir ablam var bugun birlikte alisverise gidicez diye sozlestik baktim hazirlaniyodu bende hazirlanmaya basladim ogrendimki baska biriyle bulusacakmis. Annemle gidicektik bir yere gitmesi gerekti. Ve bugun tek basima alisverise gittim tek basima sokaklarda aglaya aglaya yurudum. Benimle gorusmek istemeyen arkadasimida baska arkadaslariyla kahkaha atarak yururken gordum. Bu arada onceden haksizlik edip geri donmek istedigim erkek arkadasima mesaj attim beni istemedigini soyledi o da. Son olarak yakin bir erkek arkadasima mesaj attim birsuru kizla olan whatsapp sohbetini atti mesaj atmamami soyledi. Yani hayatim boyunca cok sevdigimi kaybettim mezara koydum. Ölüm acisi nedir en iyi bilenlerdenim. Ama bunun hissettirdikleri cok farkliymis arkadaslar. Kendimi hic bu kadar yalniz hissetmemistim. Dokunsan aglayacak durumdayim ama dokunanim yok. Anlayacaginiz cok yalnizim ve psikolojim alt ust olmus durumda.

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• çevrendeki iinsanlar seni önemsemiyor demekki, ya fazla ciddisin ya da ciddiyetini koruyamıyorsun bence ki insanlar seni önemsemiyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Gelir döverim bak ne yanlızısın sen
    Yanında hep koruyucu meleğin var

1|0
    0|0
  • bana kalırsa hayata iyi yönlerinden bakmaya çalış, hayatta olma gazyemizi düşün, sıkma canını... ALLAH bize yeter... oku oku oku...

1|0
    0|0
  • yanlız oldunmu geriye dönme daha yanlızlaşırsın, yeni arkadaşlar edinmeye çalış.

1|0
    0|0
    • Hep geriye dönmek istiyorum, onlari cok ozluyorum ama

• özelikle üçlü arkadaşlıklarda biri dışlanır nedenide üçüncüyü kıskanmak ve utanışcak sırlar

• taktığın şey sosyallik olsun yaw, burdakilerin kaçı sosyal ki? Ben 3 yıldır tekim :)

1|0
    0|0
  • kader.. sabır.. kısmet

1|0
    0|0
    • ayrıca hiç üzülme insanların çoğu menfaatçi belki böylesi daha iyi. öğrenciysen derslerine çalışıyorsan işine odaklan başarılı ol göreceksin ki ilgi odağı olacaksın ama o öyle bir durumda da arkadaşlara yine de fazla güvenme.. işin ailen ve kendin yeter. başarılar

• Foto var mı

1|0
    0|0
  • Neden onlara bakarak kendini yargiliyorsin. Gorusmek istemiyorlarsa salla. Kendin ol, dirayetli ol. Onlarca kizla mesajlaşan erkegi napcanki. Onin gozunde degerli olabilecegini mi saniyorsun.
    Baska baska yeni insanlarla tanis.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...