Beyler evlenmek istiyorsunuz ve babaniz birkac sene daha bekle diyor, ve bu sefer ona diyorsunuz ki?

25 yasindasiniz okulu uzata uzata anca mezun olmussunuz, askere gidip gelip hemen evlenmek istiyorsunuz hayatinizda çook sevdiginiz bir kiz var ve uzak mesafedesiniz bu yuzden ne pahasina olursa olsun onunla evlenmeyi her an yaninizda olmasini istiyorsunuz. Lakin babaniz, yeni mezun oldun, askere git gel, is gucunu kur ondan sonra evlenin diyor. Sizinde karsinizdaki kizin da ailesinin maddi durumlari iyi seviyede, yani dugun masrafi, ev kurma falan zorluk cekmeyeceksiniz.

Babaniza kalkip "baba açik konusayim X (benim ismim) benim karim sayilir, onunla evlenmek istiyorum"

Sevgilimin babasina boyle diyecek yani, sizce demeli mi? ne bileyim benim içime pek sinmedi ama sevgilim diyor ki isin içine namus girince babam uzatmak istemez.

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• Desin, desin de bir ömür kayınpederinin gözünde toz tanecigi kadar değerin olmasın

0|0
    0|0
    • ne alakasi var allah askina

• ooo zaten birbirimize hep patliyoruz, benim suratim hep asik, hep mutsuz gorunuyorsun vs diyor, sonra aciyorum agzimi yumuyorum gozumu :D
      Benim ailem asla boyle birsey yapmaz, onlar erkek tarafi, gelirler istemeye ailemde oyle bir adim atar.

• Hııım o zaman sevgilin, baba kızı başkasına veriyorlar acil isteyelim dese 😂

• Oha oha sen kendine bunu nasıl yedirirsin ya o insanlarla yüzyüze bakacaksın :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...