Şişmanlık. bişeyler anlatıcam herkes gelsin. soru şu olsun: ne düşünüyorsunuz ya da ne söylersnz?

ya benm kendisiyle barışık tatlı mı tatlı kilolu bir kız arkadaşm var. hep de rahattızdır böyle dalga geçeriz şakasına kilosuyla ilgili o da güler geçer. ama bugün dedi ki: sırf kilom yüzünden otobüste tacize ugradığımda sesimi çıkaramıyorm. ya dönüp, senin neyini taciz edeym gibi bişey söylerse yerin dibine geçerim korkusuyla.. aslında üzerinde durmadım ama şunu hissettm. gerçekten dibinizde de olsa kimsenin yerinde olmadgnz sürece ne hissettgni bilemiyorsnz. kilo vermek zor bişey degl ama belki de dışlanmışlık duygusu ya da bu rahatsızlıgn getirdiği utançla kilo verme istegi de kayboluyordur.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Duyarli davrandigin icin önceliklr tsk ederim. Bircok bayan kendilerine fiziksel olarak bisey denicek diye cok korkuyor. Bu yuzden biseye maruz kalindiginda utancindan susuyor. Sizin gibi insanlar oldukca bu insanlar daha cok topluma adapte olup kilolarindan kurtulmak icin calisabilir. Bence artik insanlarin saygi duymasi gerekli taciz olaylarina girmiyorum bile bunlarin anasina yapacaksin ayni seyi namus diyr tuttururlar bu namussuzlar neyse agzimi bozmayayim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yalayabilirim?

0|0
    1|0
    • neyin kafası bu ya

• isterse diye dedim aman bee sizede iyilik yaramiyor

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya kilolu insanlar ne kadar barisigz desede uzuluolar ben 5 kilom fazla resmen kendimden igreniorm cidden kilo zor dava

1|0
    0|0
  • :( :(

1|0
    0|0
Yükleniyor...