Bu ülkede Arap yalakası diyen kesimin Ermeni ve vb. milletlerin yalakalığını yapması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yani madem bir şeyi eleştirceksin önce dön ve kendine bir bak. Acaba ben de aynı şeyi yapıyor muyum? Banane araptan banane ermeniden. Hrantın ölümünden sizene. Çok mu insanseversiniz. Kıyamammm ermeniler siz Türk kardeşlerine giydiriyodur çok sevdiklerinden :)

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Türk olmaktan gurur duyuyorum ama şunuda açık yüreklilikle söylüyorum, son 50 yılda en şerefsiz insanların olduğu ülke oldu Türkiye, Türk insanı geçmişini ve atalarını unuttu yavşaklıkta çığır açıyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Arapları sevmiyorum aynı şekilde ermenileride :D

2|0
    0|0
  • Öldürülen bir Türk

Osmanlı da Ermeni
    Yahudi
    Hristiyan
    Süryani vardı.

Türk illa müslüman olmak zorunda değil.

Osmanlı olup müslüman olmayan çok vardı bu Coğrafya da

0|0
    0|0
  • hedefte İslam var her zamanda öyle oldu, ama zafer müslümanların olacak

1|0
    0|0
  • Bu ülke arap yalakası, bu doğru zaten. Ermeni yalakası olansa yok. Hrant dink ermeniydi fakat kendisini çok tanımıyorum ama iyi ırkçı olmayan bir insan olduğunu duymuştum. Onun sırf ermeni diye öldürülmesi üzücü tabii. Buna tepki göstermek için insanlar anabilir ama hepimiz ermeniyiz diyenleri samimi bulmuyorum

0|0
    0|0
  • ahahah kızda güzel bir çerçeveden yaklaşmış

0|0
    0|0
  • ülke arabistana döndü zaten.

0|0
    0|0
  • Müslümanlar kardeşlerimizdir.

1|1
    0|0
  • Sen şu solcu kesimi diyosun dimi :) ablası onlar aydın onlar hümanist herşeyi onlar bilir ama dine gelince biz arap oluyoruz biz yobaz gerici oluyoz :) ne mutlu ki yobazim :)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...