Aranızda Bir #Köpek Tarafından Saldırıya Maruz Kalan Var mı?

Aranızda Bir #Köpek Tarafından Saldırıya Maruz Kalan Var mı?
Bugün Yukarıdaki Fotoğrafta Görünen 2 Alman Çoban Köpeğiyle Biraz Oynadım Benim Şerefsiz Cino'yu Tanıştırmak İstedim Zira Benim Şerefsiz Köpeklerlerden Birininin Kulağını Tuttu ALLAH (C. C.)'tan Derhal Çektiğim Gibi Bıraktı Az Kalsın Kulağını Koparıyordu Neyse Uzaklaştırdım Bunun Dedesine Babaannesine Kadar Ben Büyüttüm Hiçbiri Saldırgan Değildi En Azından Ben Müsade Etmeden Gözlerime Bakarlardı Malum Durumlarda Şerefsiz Cino Bariz Kıskandı..

Bugüne Kadar Yanında Hiçbir Köpek İle İlgilenmemiştim Sanırım Ondan Dolayı Oldu :D Duyarlı Olduğu Tüm Komutları Birkaç Defa Verdiğim Halde Hiç Umursamadı İnanır mısınız? Hani 2 İnsan Birbirlerine Küser Duymamazlıktan Gelir ve Sorulan Sorulara Genelde Sırtını Döner ve Bakmadan Cevap Verirler ya Aynen O Şekilde Oldu! Çenesini Okşarken Aklımdan Acaba Bu Defa Bir Çoban Köpeği Yavrusu Alıp Besleyip Büyütsem Diye Geçiriyordum ki Şerefsiz Aniden Elimi Ağzıyla Tutup Birkaç Dakika Bırakmadı..

Bir Başkasını Tutmuş Olsaydı Tahmin Edeceğiniz Üzere Parçalar Muhtemelen Koparırdı Elini..

Köpeklerin İçgüdülerinin Çok Kuvvetli Olduğunu Biliyorum!

#Bkz. 1999 Depreminden Birkaç Dakika Önce Köpeklerin Alışılagelmişin Dışındaki Davranışları. Vb. Diğer Depremlerdeki Durumları..

Şimdiye Kadar Besleyip Büyüttüğüm 7'nci Pitbull Bu Anne, Baba, Kardeş, Dede ve Babaanne Bir Nesil Hiçbiri Hiç Böyle Bir Şey Yapmamıştı Onlarda Kıskanıyordu Eyvallah Ama Bu Şerefsizin Aşırı Kıskandığı Aşikar..

Saati Maarif Takvimiyle 30 Gün Ceza Kestim! 19 Şubat 2016 Tarihine Kadar Kesinlikle Et ve Kemik Yok! Ben Ne Yersem Onu Yedireceğim Zaten Et Yemeyeli 3 Ay Oldu Çikolata, Kakao ve Şekerli Diğer Şeyler Hariç..

Ayrıca Bu Şerefsizin Elimi Parçalamadığı İçin Bir Kurban Adamaya Karar Verdim 19 Şubat 2016 Cuma Günü Cezası Bitince ALLAH (C. C.) İzin Verirse Kurbanı Keseceğim Ama Onun Etinden Bu Şerefsize Vermeyeceğim.

#Şerefsiz..

Şeytan Diyor Çağır Şu Pire Torbasını 2 Kg Ciğer 3 Litre Süt Teklif Et Anlaşırsın..

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @Bakırköylüm @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @pilav_ustu_az_kuru_2 @scorpion026 @Sonra_danGurme @turgay2 @TürkErkeğii @UntilTheGrave

@adıyook @Alooğ @Asmalı-mescit @ayfonuolmayangörl @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @minik_şirine @RenkliRuya

• Doğru Bir Ceza!
    A seç
  • O Etti Sen Etme!
    B seç
  • Şöyle ki:
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|0
1818

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 17