Aranızda Bir #Köpek Tarafından Saldırıya Maruz Kalan Var mı?

Aranızda Bir #Köpek Tarafından Saldırıya Maruz Kalan Var mı?
Bugün Yukarıdaki Fotoğrafta Görünen 2 Alman Çoban Köpeğiyle Biraz Oynadım Benim Şerefsiz Cino'yu Tanıştırmak İstedim Zira Benim Şerefsiz Köpeklerlerden Birininin Kulağını Tuttu ALLAH (C. C.)'tan Derhal Çektiğim Gibi Bıraktı Az Kalsın Kulağını Koparıyordu Neyse Uzaklaştırdım Bunun Dedesine Babaannesine Kadar Ben Büyüttüm Hiçbiri Saldırgan Değildi En Azından Ben Müsade Etmeden Gözlerime Bakarlardı Malum Durumlarda Şerefsiz Cino Bariz Kıskandı..

Bugüne Kadar Yanında Hiçbir Köpek İle İlgilenmemiştim Sanırım Ondan Dolayı Oldu :D Duyarlı Olduğu Tüm Komutları Birkaç Defa Verdiğim Halde Hiç Umursamadı İnanır mısınız? Hani 2 İnsan Birbirlerine Küser Duymamazlıktan Gelir ve Sorulan Sorulara Genelde Sırtını Döner ve Bakmadan Cevap Verirler ya Aynen O Şekilde Oldu! Çenesini Okşarken Aklımdan Acaba Bu Defa Bir Çoban Köpeği Yavrusu Alıp Besleyip Büyütsem Diye Geçiriyordum ki Şerefsiz Aniden Elimi Ağzıyla Tutup Birkaç Dakika Bırakmadı..

Bir Başkasını Tutmuş Olsaydı Tahmin Edeceğiniz Üzere Parçalar Muhtemelen Koparırdı Elini..

Köpeklerin İçgüdülerinin Çok Kuvvetli Olduğunu Biliyorum!

#Bkz. 1999 Depreminden Birkaç Dakika Önce Köpeklerin Alışılagelmişin Dışındaki Davranışları. Vb. Diğer Depremlerdeki Durumları..

Şimdiye Kadar Besleyip Büyüttüğüm 7'nci Pitbull Bu Anne, Baba, Kardeş, Dede ve Babaanne Bir Nesil Hiçbiri Hiç Böyle Bir Şey Yapmamıştı Onlarda Kıskanıyordu Eyvallah Ama Bu Şerefsizin Aşırı Kıskandığı Aşikar..

Saati Maarif Takvimiyle 30 Gün Ceza Kestim! 19 Şubat 2016 Tarihine Kadar Kesinlikle Et ve Kemik Yok! Ben Ne Yersem Onu Yedireceğim Zaten Et Yemeyeli 3 Ay Oldu Çikolata, Kakao ve Şekerli Diğer Şeyler Hariç..

Ayrıca Bu Şerefsizin Elimi Parçalamadığı İçin Bir Kurban Adamaya Karar Verdim 19 Şubat 2016 Cuma Günü Cezası Bitince ALLAH (C. C.) İzin Verirse Kurbanı Keseceğim Ama Onun Etinden Bu Şerefsize Vermeyeceğim.

#Şerefsiz..

Şeytan Diyor Çağır Şu Pire Torbasını 2 Kg Ciğer 3 Litre Süt Teklif Et Anlaşırsın..

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @Bakırköylüm @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @pilav_ustu_az_kuru_2 @scorpion026 @Sonra_danGurme @turgay2 @TürkErkeğii @UntilTheGrave

@adıyook @Alooğ @Asmalı-mescit @ayfonuolmayangörl @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @minik_şirine @RenkliRuya

• Doğru Bir Ceza!
    20% (5)41% (11)31% (16)Oy Ver
  • O Etti Sen Etme!
    68% (17)41% (11)54% (28)Oy Ver
  • Şöyle ki:
    12% (3)18% (5)15% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
18|18

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmiş olsun Serkan. Hayvanlar da insanlar gibi.. Türlü, türlü huyu olanı var.

0|1
    0|0
    • Sağ Ol Ağabey. Valla İlk Defa Başıma Geliyor Halen Hayret Ediyorum Zira Isırmadı İstese Çok Rahat Kemiklerimi de Kırar Elimide Görünen Yerden Tutar ve Koparırdı..

• Zaten Öyle Yapacağım Ağabey Eğer Lafı Gevelerse Arayıp Ne Varsa Söyleyeceğim.

• eig için teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 17

• Hiç saldırıya maruz kalmadım fa senin eline nolmus öyle yaa baya hasat etmiş yaani ben hayatımda hic bir köpeği Adamaakilli alıp sevmemişimdir en fazla yaptığım başına elimi değdirmek ki onu da uzun süre yapamam yavru bile olsa küçükken hani derlerdi bu isirsa nolir diye ben yinede fazla dokunmazdim başına hafif o da kafasını pat diye çevirir diye tirsirfm yanj bana bu köpek dünü yapıcak var yaş birdaha bun köpeğin yanından geçmem o elini bile kopartirdi :/ ne kadar eğitimden Eğit bnce yinede dikkat et

0|1
    0|0
  • Gecmis olsun.. cinonun resminden tirsmistim da siz korkulacak hayvan degil demistiniz.. yetistirmeyle alakali oldugunu da soylemistiniz hatta.. ama yetistirmeden ziyade icguduler daha agir basiyor bu hayvanlarda... sahibine bunu yapan kimbilir bir yabanciya ne yapar..

0|2
    0|0
    • Sağ Olun, Hocam Bende Şaşırdım.. :)

• Valla hayvanlar konusunda çok cesur oldugumu soyleyemem.. gecen arkadasin kopegi beni gordu havlamaya basladi ben yerimde donmakla kacmak arasinda kaldim.. ayni kopek 2 ay once parmagimi salladigimda korkmus kacmisti, napmislarsa hayvana icinden canavar cikarmislar.. :)

• Doğrudur.. :D

• Degerini anlasin!
    Allah'im ne keyif aldim okurken :D
    Siz anilarinizi kaleme alinbence, anlatiminiz cok eglenceli!

0|3
    1|0
  • Gecmiş olsun. Ama 1 ay çok uzun süre değil mi? :D kıymaa..

0|1
    0|0
  • Gecmis olsun cok kotu :(

0|1
    0|0
  • O etti sen etme diyorum. :))
    Geçmiş olsun bu arada..
    Kıyamıyorum hayvanlara nedense.
    Seni seviyor ve kıskanmış. :)

0|1
    0|0
    • Sağ Ol. Bende Söz Ağızdan Bir Defa Çıkar. Kaldı 00.00'dan Sonra 28

• Bende Her Şey Bir Defa Bir Defa Nefret Ettim mi? Son Nefesime Kadar Aynı.. Hayat Konusunda Espri Mahiyetinde Yazdım. :)

• Yazık kediciklere o zaman. :)
      Espri ise sevindim. :)

• Köpek sesi duyduğumda bile aklım başımdan gidiyor saldirdigini asla dusunemem Allah korusun.. size de geçmiş olsun

0|1
    0|0
  • Bende çok severim köpekleri küçükken beslemistim ama maalesef melek oldu 😔 şimdi kedilerim var bu yüzden köpek besleyemiyorum ama sokak köpekleriyle aram iyidir sonuçta onların beslenmeye daha çok ihtiyacı var. Bence sende ona bir şans tanı kıskanmış seni.

0|0
    0|0
    • Köpeğimden Vazgeçmem Söz Konusu Değil 7 Tane Büyüttüm Bunuda Adam Ederim.

#Bkz. Disiplinin Olmadığı Yerde Kan ve Gözyaşı Vardır!

• Vazgeç demedim ki. Sadece ben ona ceza vermemeni isterim.

• 7 Tane Büyüttüm Siz Merak Etmeyin Et Kemik Sosis Yemezse Ölmez 1 Ay.

• Allah korumuş ya eline bak abi 😕 Geçmiş olsun

0|1
    0|0
  • O etmiş sen etme yazık ona kıskandığı için seni sevdiğinden yaptı 😔😔
    Geçmiş olsun bu arada.

0|2
    0|0
    • Sağ Ol. Cezasını Kestim Bende Söz Ağızdan Bir Defa Çıkar. :) Adam Olacak Zaten Yazın Evlendirip Yavru Aldıktan Sonra Diğer Yakın Akrabaları Gibi Birine Vereceğim.

• Akıllanır ama bir daha yapmaz cezası çok ağır olmuş 🙊🙊

• Adam Olacak Diğer Aile Üyeleri Gibi..

• O güzelim nickimi görünce bir an duygulandım 😢

Çok geçmiş olsun 😏

0|1
    0|0
  • Geçmiş olsun ya elin fena olmuş
    Köpek içinde üzüldüm 1 ay ceza onun içinde zor kıyamam ya ceza verince bir daha böyle birşey yapmayacaksa verilmeli sen huyunu daha iyi bilirsin ama biraz daha insaflı davran ya yazık onada

0|1
    0|0
  • geçmiş olsun :/ cino ya da yazık bir ay çok :/ kıskanmış sadece azıcık :D

0|1
    0|0
  • hayvana ceza vermen doğru birşey değil o senin gibi düşünemez aaa bak bunu yaptığım için beni cezalandırıyor bir daha yapmam diye düşünemez

0|1
    0|0
    • Doğrudur Başka Fikirleriniz Var mı? 7 Tane Yavrudan Yetişkinliğe Kadar Pitbull Büyütmüş ve Eğitmiş Birine?

• büyütebilirsin bu köpekler hakkında herşeyi biliceksin anlamına gelmez bende kedilerimi aynı şekilde baktım hiçbiri birbirine benzemiyo zaten dediğim gibi o ceza verdiğini bile anlamıycak

• Doğrudur Teşekkürler. :)

• Yine de köpek bu sonuçta merhametli yaklaşmak en güzeli, bir insan kadar idrak edemez çoğu şeyi. Köpeklerden çok ama çok korkuyorum ve hiç yaklaşmıyorum. Zaten çoğu Zaman yolumu değiştiriyorum bana saldırmadılar şuana kadar

0|0
    0|0
  • Tipi çok korkunç değil mi? Dikkat edin bir dahaki sefere belki bu kadar şanslı olmaya bilirsiniz. Allah korusun.

0|0
    0|0
    • Sağ Olun Teşekkür Ederim Isırmadı İstese Koparırdı Normalde Çok Akıllı ve Diğerleri Gibi Değil Kıskançlık Krizine Girdi Şerefsiz.

• Geçmiş olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Hiç bir köpek bana saldırmaz.. Çok uzaktan büyük hışımla gelir yanmım ageldiğinde hemen duralar ve kuyruk sallamaya başlar. Çünkü köpekler şekillere ve renklere değil enerjiye tepki verirler

1|3
    0|0
  • Köpekler dışında tüm hayvanlarla aram iyi zarar vermesemde kovalamasamda o gıcık maluklar her seferinde saldırma havlama gibi şeyleri üzerimde denemek istiyorlar yıldızımız barışmadı gitti

0|2
    0|0
  • Tehlikeli varlıklar ya

0|2
    0|0
  • bende de bir Alman kurdu var..
    Bu cins zekiliğin yanında inanılmaz kıskançtır..
    Bir başka köpeği sevsem saatler sonra kokusunu alır huysuzlanır, bütün gün konuşmaz benimle..
    Bu arada geçmiş olsun...

0|2
    0|0
  • Geçmiş olsun serkanım

Bence kurban kesmelisin

kendine dikkat et

#Türkerkeğii

0|1
    0|0
  • Geçmiş olsun abi...

1|1
    0|0
  • Cok gecmis olsun abi. Benimde soyle bir anim oldu;

http://i.hizliresim.com/7MajBY.png

😂

0|1
    0|0
  • Gecmis olsun. Cinoya yakismadi. Ama seviyormus demek ki.

0|2
    0|0
  • Vay be köpekler bile trip atıyormuş :) Çok geçmiş olsun.

0|1
    0|0
  • hayvanlar uzun süreli cezalardan pek bir şey anlamaz ve neden sonuç ilişkisini kuramazlar en iyi ceza o anda uygulanan cezadır burnuna hafif bir tokat veya boynundan parmağınla şiddetli bir dürtme patronun kim olduğunu göstericektir diğer türlü sadece hayvanın dietini bozmakla kalıcaksın

0|1
    0|0
  • çok geçmiş olsun abi
    alman çoban köpeklerini çok seviyorum imkan olsa da bir tane bulup sevsem

0|1
    0|0
  • bende bir tane presa var hiç kimse yaklaşamıyor kafesin içinde bakıyoruz bana saldırıyor teli kemiriyor ekmeğini suyunu ben veriyom ama saldırıyor ib, ne ben ne yapayım

0|1
    0|0
  • Geçmiş olsun daha beteri olabilirdi. Allah korumuş

0|1
    0|0
  • Şeytan fena, bendese eskiden almankurdu pit kırması vardı ben onu değil o benç gezdiriyordu

0|1
    0|0
  • Kesip atamadın mı kardeşim :D.

0|1
    0|0
    • O Kadar Emeğim Var Laan Dedesine Kadar.. :D

• Merkez :)

• saldırmadılar saldırsalarda kendımı savunurum mal gibi kaçmam :D

0|1
    0|0
  • Küçükken süs köpeği kovalamıştı

0|1