Dürüst olun arkadaşlar?

çıktıgınız veya evlenecegınız ınsanın tipine mi karakterıne mı maddı durumuna mı bakarsınız ben üçüne birden bakarım diyorum karakterlisini zor buluyorum o ayrı ya siz?

0|0
16|42

En İyi Erkek Görüşü

• Kafa yapımızın uyuşması daha önemli. Dünyanın en güzeli olsun, kafalar uyuşmuyor, dünya görüşlerimiz ters ise asla beraber olamayız.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• karaktere bakarım o cogu kısıde bulunmaz gerısı onemlı degıl. vıtrın susu aramıyorum. maddiyata da takılmam. Allah verır bır sekılde.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• Şimdi en öne neyi koyarsan koy bir diğeri altta kalıcak. Önce Görünüş dersen karakter zayıflayacaktır. Çünkü bu yaşanmış bir gerçek. Yakışıklı erkekler kızlara karşı kaba olurlar. Maddiyatı öne koyarsan gene kabalık bulacaksın çünkü maddi gücü iyi olan insanlarda aşırı özgüven vardır. Buda çoğu haksız olduğu durumda "Üstte ben olucam" mantığından kendini ezdirmez. Heee Karakter buldun diyelim işte onda ya para yokturr ya da tip yoktur. 3'ü 1 arada bakkalda satıldığına göre zor işin kızım seni. Sen en iyisimi benimle evlen bak bende para yok ; görünüş yok ; karakteri tanıdıkça çözersin (hiç kavga etmem mulayimimdir :D ) ; romantiğimdir :D Yolda senle beni yanyana görseler diyecekleri şey "Artık adamda nasıl bir para varsa yanındaki bu" Kısaca Aziz Nesin haklı imiş geç öğrendim :D

1|0
    0|1
    • Heee ben neye bakıyorum. Kızın kendi kadar ailesi ve arkadaşlarıda önemli benim için. Edepli olsun gerisi gelir zaten. Dış görünüş olarak yüzü biraz tatlı olsun ama çok zayıf ve hasta düzeyde aşırı kilolu olmasın. Belli bir kiloluluk balık etlik hoş bence. ama bunlar çok sonra geliyor benim için en önemlisi birlikte olmaktan mutluluk duyacağım ve hoş vakit geçireceğim. Onu göremediğim zamanlarda meraklanıp ona kavuşmak için yanıp tutuşacağım biri olsun yeter

• erkek olduğum için maddi durumu zerre umrumda değil..
    ilk önce karakter sonra tip.
    Güzel kızla anlık paylaşımlarda bulunursun, karakterli kıza ömrünü verirsin.

1|0
    0|0
  • 1. Allah korkusu ve güzel ahlakı olup olmadığına,
    2. Zekasına,
    3. Entelektüel kapasitesine,
    4. Bakımlı oluşuna,
    5. Ekonomik denkliğe (eşit veya aşağıda olacak)

1|0
    0|0
  • Zengin ve güzel olmali

1|0
    0|0
  • Güzellik özellikle kadınlarda genellikle kısa vadelidir, bir süre sonra geçer gider.

Paranın canı cehenneme, insan rızkından fazlasını yiyemez.

Karakter ise önemli, karaktersiz ve huyu suyu bozuk bir insanla ömrü geç, birkaç gün bile aynı evde kalınmaz.

0|0
    0|0
  • Karakter.

1|0
    0|0
  • İlk görüşte tipe bakılıyor yalan yok. Ama sonrasında düşüncesi, davranışları yanlışsa yani bana uymuyorsa neyleyim o tipi.

1|0
    0|0
  • önce tip, sonra karakter

1|0
    0|0
  • ben kalbimi dinlerim dostum, en iyisini o bilir

1|0
    0|0
  • hepsine bakarım hepsini bulursam olur olmazsa olmazbu evlenecegin icin tabi cıkacaklarımı cok onemsemem

1|0
    0|0
  • haklısın

1|0
    0|0
  • Sadece karekteri geri kalanı kolay elde edilir lakin kafa dengi olması karekter özellikleri en hat saffada önemli.

1|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun da

1|0
    0|0
  • ben karaktere, tipe bakan kız gormedım? gören varmı? siz iyi yetişmiş, tipi iyi diye evlenen? :)

1|0
    0|0
  • Tabikide güzellikde önemli fakat size yaklaşımı davranışlarıda iyi olacak seni seviyorum diyip hayatı zehir etmiyecek evlenmek için pekçok unsurlar var. Evlenmek için ilk önce sevgi saygı bağlılık olacak dünya gizelide olsa kraliyet ailesindende olsa sevgi saygı olmadıktan sonra evlenmişin boş yani sevgi bağlılık candan bir elini tutan varsa işte hayat o zaman güzel olur.

0|0
    0|0
  • Sadece karakter ve konuşmasına.

1|0
    0|0
  • huyu ve kendı guzel olsun yeterlı

1|0
    0|0
  • Benim için güzellik ikinci sırada fikir uygunluğu ve kalp güzelliği onemli olan

1|0
    0|0
  • tabiki üçüne de bakarız hatta ben bir ekleme daha yapayım "eğitimi " de çok önemli ona da bakarız ama önemli olan bu kriterlerin öncelik sırasıdır.. ;)

0|0
    0|0
  • Tipine

1|0
    0|0
  • parası olmaması ilk tercihimdir. karakter ve tipine bakarım

1|0
    0|0
  • Tip ve karaktere bakarım, maddiyi çalışıp yaparız zaten

1|0
    0|0
  • Dolaplı kız. Karakterine bakarım bana uyuyorsa deymen benim gamlı yaslı göynüme.

1|0
    0|0
  • Tipe ve karaktere :)

1|0
    0|0
  • namus ahalk karekter =vicdan (vefa ) bunlardan bırı yoksa bile benim ilgi alanıma gırmez illa bunlar olacak ya da bekar takılacam bana uyar herturlu kasmıyorum.

0|0
    0|0
  • 2si maddiyat zaten önemli değil yeterki evini çevirsin çocugumuzu eğitebilcek kadar zeki olsun yeter.

0|0
    0|0
  • Tipinede bakarım karakterinede. Parası önemli değil seviyorsak gece gündüz çalışıp ekmeğimizi kazanırım.

0|0
    0|0
  • karkaterine ama sen diğerlerini öne cektiğin için karakterli zor bulursun

0|0
    0|0
  • Kalbim karar verir ona. Bazen birini gerçrkte hic gormeden de sevebilirim.

0|0
    0|0
  • Fırsat buldukça kendi egosunu tatmin eden düşüncesiz kızlardan olmasında, nasıl olursa olsun

0|0
    0|0
    • beyinnsiz kızlardan olmasında, nasıl olursa olsun

• Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 15

• Önceliğim karakterdir tipi iyi maddi durumu iyi biri bulur karakterli biri çok zor bulunuyor o yüzden önce karakterli olsun :) tipi süper olmasina gerek yok hoşlanti olsa yeter :) maddi durumu beraberde yapabiliriz karakterli dolduktan sonra çalışır maddi oluştururuz

1|1
    0|0
  • Sevdim mi ona bakarim.

1|0
    0|0
  • Beni gelecekte mutlu eder mi çoluk çocuğuma iyi bir baba olur mu Allaha iyi bir kul ailesine iyi bir evlat mı bunu düsünüyorum. Merhameti olan biri ilerde ailem hasta olduğunda bakmak istersem karsı olmaz.

1|0
    0|0
  • Üçü de çok önemli benim için ama aşık olunca insan eksikleriyle birlikte kabulleniyor.

1|1
    0|0
  • Tanismak icin tipe birlikte olabilmek ve kalabilmek icin karaktere dikkat ederim.. tip derken manken felan degil cekici qarizmatik iste

1|0
    0|0
  • Eğer evlenecek kadar sevdiysem bana göre karakterlidir zaten ve yine evlenecek kadar çok sevdiysem maddi durum olmasada yaratırız

1|0
    0|0
  • bakarim yalan yok ic guzelligi falan diyorlar ama ondan once tipine bir bakiyorsn gercek bu

1|0
    0|0
  • Önce maddi sonra tip

1|1
    0|0
  • karakter tip maddiyat benim sıralamam bu

1|0
    0|0
  • Karekter , öğrenim durumu 👍

1|0
    0|0
  • Yani hepsine bakılmalı. Ama bu mantığımın konuşması. Aşık olunca çok farklı şeylere göz yumabilirim

0|0
    0|0
  • Sevmedigim kisiyle evlenmem
    Sevip asik olmam icin tipi ilk etapta ondan sonra karakteri onemli ama seviyosam karakterde onemli degil. parasi umrumda bile olmaz

0|0
    0|0
  • Hepsine bakarim

0|0
    0|0
  • önce karakter sonra tip, para boş iş 1 dakikada insanlar iflas ediyor.

0|0
    0|0
  • Bende 3 une bakiyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...