Yüzsüzlükle nasıl baş ediyorsunuz?

soru çok basit yüzsüzlükle nasıl baş ediyorsunuz? bazı insanlar kendilerini o kadar zeki zannediyor ki sizi kullanmak için arkadaşınız olur, dostunuz olur bu seviyeye sadece sizden faydalanmak için olduğunda yıkılıyorsunuz.

Ben tanıştığım herkese en yüksek puanı veriyorum, samimiyetimi en iyi şekilde gösteriyorum bütün insnalara karşı da öyleyim, zaman geçtikçe kendimce basit sınavlara tabi tutuyorum, vize final ve ara sınav şeklinde bazıları o kadar keskin zekalı ki hep sizi kandırdığını zannediyor, ve bu kandırmaca çok uzun sürecek diye düşünüyorlar :)

tabi bende öyle olmasına izin veriyorum ancak samimiyet sınavını geçmedimi gözünün yaşına bakmam arkadaşlığımı dostluğumu bırakırım, ki bir çok kişiyi böyle bırakmışımdır, kendilerini de söylemiyorum arayı yavaş yavaş soğutuyor ondan sonra koparıyorum bütün ilişkileri, Senin hakkında ne düşündüğünü nerden biliyorsun dye sorabilirsiniz

bir insanlar muhabbet edin sadece muhabbet, karşınızdaki kişinin hakkınızda ne düşündüğünü kolaylıkla görebilirsiniz, bazen görmezsiniz ancak bazen öyle bir kelime " tek kelime" kullanırlar ki bilmeden içindekini söyler o an yine anlarsınız.

peki sizler nasıl yapıyorsunuz sizde yüzsüzlük mü yapıyorsunuz veya bitiyor musunuz?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayatm bu insanlarla geçti ban karşı kötülük yapmaya calsn biri boyleydi beni üzdü

0|1
    0|0
    • hayat böyle bu yüzden insanlara pek yakınlaşamıyorum :) hep uzak kalıyorum

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...