Ygsye çalışıyorum kendımı Nasıl teşvik ederim?

Ygsye çalışıyorum ve kendımı daha cok teşvik etmek ıstıyorum bunun ıcın napmalıyım arkadasım heryere notlar yazmış odasının sızce neler olur?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim sen nelerden hoşlanıyorsun, ders sonunda, veya denemelerde yaptığın bir başarının ardından o hoşlandığın şeyi yapmalısın.

Örneğin çok sevdiğin dizi veya film var veyahut izlemek istediğin.. Dersin bittikten sonra ya da hedeflediğin neti yapabilirsen o filmi izlemeye hak kaznacaksın. Ama eğer yapamazsan yapana kadar film falan yok. Bu şekilde kendini şartlandır.

Sonra çikolata al kendine ama dersini başaramazsan veya yapmazsan yeme o çikolatayı. İşini bitirince ye. Bu şekilde hoşuna giden şeyleri kendine görev gibi edinirsen daha iyi olur senin için.

0|0
    0|0
    • Sağolun

• ve eğer kağıtlara böyle gitmek istediğiniz yerleri falan yazmak hoşunuza gidecekse sizde yazın yapıştırın bir şey olmaz. ☺

• Öyle yapacagım😄

En İyi Kız Görüşü

• Sozel derse calisirken notlarini oku ve sesini kaydet. Uyumadan once kulakligini takip dinlersen ve ayni seyi sabah yaparsan akilda baya kalici olur. Denemelisin 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Basbaya et iste

0|0
    0|0
  • Ygs bende girecem ama oyle deli gibi ders calismiyorum. Hatta hic calismiyorum. Sakin kafayla girecem. Cunku ygs sorulari mantik sorulari. Gecen senelerde cikan sorulari cozdum yanlisim yoktu

0|0
    0|0
  • aynı dertten muzdaribim

0|0
    0|0
  • Hayal kur güzeldir hayal kurmak hedefine ulaşınca verdifi haz da cok güzel 😃

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...