Depresyondayım?

Arkadaşlar çok fena depresyona girdim evden çıkmıyorum çıkmayı istemiyorum sürekli kaçmak istiyorum yaşadığım yerden misafir geliyo odamdan çıkmıyorum yanlaına gitmek istemiyorumsıkılma bunalma geliyor hep hoplum içine girmeye çalışıyorum kurslara gidiyorum insanlardan iğreniyorum birileriyle konuşmak istiyorum ama insanlarda iğreniyorum kimseyle konuşamıyorum aynen kesinlikle evet hmm ve iyi bakalımlı cümleler kurup kesiyorum herkesle muhabbeti. ben sevgilimden ayrıldım ve ona en değerli varlığımı namusumu verdim ve o defolup yüz üstü bıraktı gitti ve ben çok perişan oldum yatıyorum kalkıyorum aklımda o olay nasıl düştüm ben bu vaziyete diye pisikoloğa gitmeyi istiyorum konuşmak istemiyorum onunlada uuyamıyorum uyku düzenimde bozuldu ben 9-10 olunca hemen uyurdum şimdi 4 de uyuyorum arada 6 da kalkıyorum kimi zaman hiç uyumuyorum. benim gibi böyle olupda depresyondan çıkan varsa lütfen bana yardımcı olabilirmi çünkü artık çok daralıyorum kendi kendime konuşmaya başladım deli olmaktan korkuyorum lütfen yardım edin arkadaşlar..

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Bir işe gir çalış. Sevdiğin arkadaşlarınla takil. İyi gelecektir

0|0
    0|0
    • insanlarla göz göze gekmek bile bulandırıyo içimi

• Unutuldum aldatildimmm dididididididi..

0|0
    1|0
    • hahaha çok komiksin :p

• Kafan dagilsin diye takiliyorum 😀 yoksa hangimiz depresyonda degiliz ki 😀

• Neden son Zaman'larda seni yıkan bir olay yaşadın mı ayrılık olur kayıp olur?

0|0
    0|0
    • Ben sana yardımcı olabilirim istersen!!!

• kullanıcınız gizli siz mesaj atar mısınız?

• Beni takip edin ben size ulaşırım :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...