Kapat

Bu kız bana laf sokmak için yer arıyor. Ortam yaratmaya çalışıyor. Yeter be?

-Benim sesim incedir. Hocaya soru sordugum zaman dalga geçiyor. ''Mıymıymy'' diye taklidimi yapıyor.

-Bir şeye gülünce ''ayy çok mu komik'' diyor.

-Espri yapıyorum tüm sınıf gülüyor, o ''ayy çok güldüm ha ha ha'' diyor.

-Tahtaya soru çözmeye kalkıyorum ''ıyy'' diye baştan aşağı süzüyor beni.

Ben güzel bakımlı bir şekilde makyajsız gidiyorum kursa. Zayıf uzun oldugum için elbiseler de giyerim. O biraz balık etli ama yine güzel bir kız. Sınıfta begeniliyorum kimseyle problemim yok.
Hocalarda benle muhabbet eder, cümle kurarken beni örnek verir..
Daha yazmadığım çok şey var ama uzun tutmak istemiyorum. Bu yaptıklarına hiç cevap vermiyorum. Uğraşmıyorum çünkü deli bu kız sorunlu, arızalı. Ama sınırını aşıyor artık. Hep susamam yeter.

Siz olsanız nasıl tepki verirdiniz? Bu kız beni kıskanıyor mu?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• tamamen kendi pisliğidir. elden birşey gelmez, böyle insanlar hayatın her yerinde varlar, muhalefet olmadan duramıyorlar, elden birşey gelmez, kavga etsen olmaz, laf söylesen olmaz, ne yapsan olmaz, kahretsin ki, elden birşey gelmiyor, böyle tip insanlara ne yazık ki alışmaktan başka çare yok, benimlede çok uğraşan var, fakat kabullendim ben, onlarda birer insan, benim gibi, fakat tek çekemedikleri yönleri var onlarıda aşsalar iyi insanlar aslında.

1|0
    0|0
    • Kahretsin evet. Hiçbir şey yapamıyoruz. Seviyemizide düşürmek istemiyoruz. Böyle insanlarla hiç muhattap olmuyorum ama olmadıgım halde polemik yaratmaya çalısıyor.
      Dayanamıyorum artık üstüme gelmeye basladı pis kız.
      Böyle durumlarda da cesur olamıyorum konusamıyorum sesim titriyor.
      Ne yapcam Öyle susucam... Elimden baska bisey gelmiyor :(

En İyi Kız Görüşü

• Belli ki kıskanıyor ve seni sinir etmeye çalışıyor. Onun zayıf noktasını bulmaya çalışmalısın ve o konuda onu iğnelemelis veya onun sana yaptığı gibi laf sokmalısın.
    Ama bunu düşmanca yapmayacaksın, gülümseyerek ve şaka yapıyormuş gibi yapacaksın. Ve o ne söylerse söylesin takmıyormuş gibi gülerek kafanı diğer tarafa çevireceksin. Ve fazla muhatap olmayacaksın. Bir cümle söyleyip bir daha onunla ilgilenmeyeceksin.

1|0
    0|0
    • Çok çok mantıklı. Bende öyle yapmayı düşünüyordum. Dövüşmek olmaz bu yaştan sonra ama o beni dövecekmiş gibi duruyor. Bakışlarından çok rahatsız oluyorum.
      Derslerde ona göndermeler yapabilirim cümle kurarak ama utanarak söylüyorum ki korkuyorum :(
      Benim böyle durumlarla elim ayagım titriyor.

• Teşekkürler :)

• Ben teşekkr ederim :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• Seni kıskanıyo işte, ya çok feci kavga edicen öyleleriyle ya da hiç muhattap olmuycan görmemezlikten gelcen

1|0
    0|0
  • Demek ki canım. Çok takma

1|0
    0|0
  • sen o kızın telini , twiterini at bakıym biz ilgilenelim kuzu :)

1|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• Sende kıskandığı bişeyler var demekki ya da seni ezip en iyisi o olmaya çalışıyor ya da başkalarıyla dalga geçerek cool olcağını sanıyor ya da arkadaş ortamı arasında sana gıcıklar daha birçok piskopat halinde olabilir cool görünümlü kezonun teki belliki

1|0
    0|0
  • Aşırı derece kıskançlık var.
    Senin onu umursamayışın onu deli ediyor.
    Sen böyle devam et.. O illaki seninle uğraşmayı bırakacaktır..

1|0
    0|0
    • Delirdiğinin farkındayım ama ben bu yasıma kadar hiç böyle bisey yasamadım ve hiç kavga etmedim.
      ilk defa oluyor ve göz göze gelişimizde içimde bir baskı oluyor. Korkuyorum :( Yoksa umursamam bende edebimle saygımı kaybetmeden ona hitaben sınıfta konuşabilirim ama üstüme saldıracakmıs gibi duruyor.
      Bende korkuyorum işte :( Mal gibide bakmak istemiyorum

• Haddini bildir o deliyse sende delir hiç olmafı hocana söyle

0|0
    0|0
    • hocaya ne dicem ya çocuklar gibi :/

• Ezilmek istemiyorum artık ama napabilirim ki? Benim böyle durumlarda cesaretim pek yoktur.
      Gülerek göndermeler yapabilirim ders içinde, deli olur baska da bisey yapamam. Sonra daha da sinirlenir daha da çullanır üstüme.
      Ben onla göz göze gelince istemeden elim ayagım titriyor. Çocuklugumdan beri böyleyim Napıyım böyleyim işte :(

• O zaman yapacak bişey yok cesaretini topla

• sende cevap ver, tersle

0|0
    0|0
Yükleniyor...