Toplum içinde yapılmasına en sinir olduğunuz davranış nedir?

Toplu taşıma araçlarında, parklarda, kafelerde... Tahammül edemediğiniz ne var?

0|1
15|27

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşlılara yer verilmesinden nefret ediyorum. Geçen otobüsle memlekete gidiyorum başka yerlerden yolcu alıyoruz nasıl bir travma olduysa otobüse yaşlı iki kadın binerken ananı dedim ya yer yoksa yer vericem ve ayakta mı gidicem diye tırstım ya düşünsene şehirlerarası otobüste yaşadım bunu. Siz de sessiz kalmayın bu zulme. Lütfen yaşlılara yer verenleri uyarın gerekirse dövün artık yaşlılara yer vermeyelim.

1|1
    1|1
    • gerektiğinde veririm de birde genç olduğumuz için endişe var. arkadan bir kabadayı ağabey ; genç bir teyzeye yer verin. demesi var.

• Profilinde yasin 100 yazdigina göre sende onlardan sayilirsin, sanada yer vermiyelim ozaman.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• Önümde yere çöp atanlar.
    Yere tükürenler
    Hunharca birsey yiyen kızlar.
    Yüksek sesli gülüşmeler konuşmalar...

1|0
    0|0
  • Otobüslerde ağızlarını kapatmadan hapşurmaları, Yollarda yerlere türkürmeleri, Yüksek sesle, bağırarak konuşmaları, Ha birde otobüslerdeki sapıklar.

1|0
    0|0
  • Bağıra bağıra toplu taşımada telefonla konuşan kızlar var ya hani bir saat boyunca kapatmaz telefonu. Onu kafasını cama vura vura vura önce camı sonra kafasını kırmak geçiyor içimden de maalesef yapamıyoruz.

1|0
    0|0
  • balgam atmak , teşkoların yayıla yayıla oturması ve rahatsız edici düzeyde sesli gülenler kız erkek farketmez.

1|0
    0|0
  • Yere tükürmek pikachu

1|0
    0|0
  • görgüsüzce sevgi gösterisi yapanlar , tabi yalnız olduğum için belki ama varkende böyle düşünüyordum ( kendini kandırma olum ) :)

2|0
    0|0
  • egosunu tatmin etmeye çalışan tipler. bayan erkek farketmez ıslak hortumla baldırına baldırına vurasım geliyor.

1|0
    0|0
  • 1. dürterek konuşanlar
    2. mendil kullanmayıp sürekli burun çekenler
    3. sakız çiğnerken ağzını kapatamayanlar

1|0
    0|0
  • cigara içilmesinden

1|0
    0|0
  • Abartılı kahkaha ve yüxexes.

1|0
    0|0
  • Son ses müzik, uzun süreli ve yüksek sesli telefon konusması, o. Karı gibi sakı çiğneyenler ve yol vermeyenler hepsinin am-k oh be rahatladım

1|0
    0|0
  • Toplu taşımada ortalara doğru ilerlemeyipte at tarağı gibi misak-ı milli sınırlarını korurmuşçasına kapı önünde durmaları.

1|0
    0|0
  • kalabalik caddede yururken kadinlarin hic onune bakmadan yurumesi ve surekli onlardan kacmaya calismak.

1|0
    0|0
  • Tukurmek, yuksek sesle konusmak, kahkaha atmak, yapmacik hareketlerde bulunmak. Erkeklerin patavatsizca bayanlari bastan asagi suzmeleri...
    Ifrit olurum bu hareketlere.

1|0
    0|0
  • Küçümsenmem :(

1|0
    0|0
  • kızların mal mal foto çekilmeleri

1|0
    0|0
  • yere tukurenlerden

1|0
    0|0
  • Küfür edilmesi ve yere tükürülmesi

1|0
    0|0
  • Bayanların yanında kufur edilmesi ve bayanların kufur etmesi

1|0
    0|0
  • Baskasinin muhabbeti duymak zorunda kalmak

1|0
    0|0
  • Cafeye girersin masana oturursun bir sigara yakarsin ve kül tablası yoktur ya hani

1|0
    0|0
  • Yere tükürmek

1|0
    0|0
  • ınsanalrın öpüşmleri resmen sevişmeleri

1|0
    0|0
  • burnunu karıştıranlar

1|0
    0|0
  • kulağa fısıldamak

1|0
    0|0
  • Osurmalari geyirmeleri hapsururken agzilari acik hapsurmalari... sümkurmeleri sumuk cekmeleri... birde izmirde igrenmistim otobuste kizin biri kaskili tsort giymis les gibi ter kokuyodu... kokarca gibi..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Hapşırmak öksürmek tıksırmak :D

1|0
    0|0
  • Parmak şıklatılması sakız cignenmesi

1|0
    0|0
  • Saygısızlığın her tonu

1|0
    0|0
  • Yüksek sesle konuşanlardan hiç hoşlanmıyorum.

1|0
    0|0
  • yere tükürenlerden nefret ederım, ramazan ayında herkesın gözu onunde su ıcen yemek yıyenlerden nefret ederım kımse tutmak zorunda degıl ama saygılı olmalı bnce...

1|0
    0|0
  • sokakta yere tükürülmesine ayar oluyorum

1|0
    0|0
  • Bir kişinin sanki özellikle rezil olması için kalabalık bir yerde karşısındakine hakaret etmesi

1|0
    0|0
  • dolmuşta koridor tarafına oturup kenara kayarmısın diyincede benyolda ineceğim diyenlere gıcık oluyorum sanki ben ikametimi dolmuşa aldırdım inmeyeceğim

1|0
    0|0
  • insanların duyarsızlığı sadece yardım edilecek biri olunca herkes orada değilmiş gibi davranıyor

1|0
    0|0
  • - Saygisizlik
    - gözleri üzerine cekmek icin cok sesli gülen kizlardan

1|0
    0|0
  • Yalakalık

1|0
    0|0
  • İnsanların yerleri tükürmeleri😠

1|0
    0|0