Psikoloji doktoruna gidip te sorunlarından problemlerinden kutulan var mı?

Merhaba benim şöyle bir sıkıntım var ben askerden sonra eve kapandım yani işsizlikten dolayı artık iş beğenemiyorum hedeflerimi hep yüksek tutuyorum. Herhangi bir mesleğimde yok lise mezunum bilgisayar bölümü evden fala dışarı çıkamıyorum sosyal aktivitelerim yok öncedne ben böyle değildim arkadaş çevrem kayboldu gibi bir şey aslında çok becerikli efendi biriyim. Her şey olumlu iken birden bire olumsuz oldu hep şüpheciyim. Hiç bir şeye karar veremiyorum. Bu yüzden çok iş kaçırdım, uzun süre işte çalışmadığım için kendime güvencim bitti gibi bir şey ama hala isteğim var. Bir kaç kişi bana psikoloji doktoruna git dedi. Artık bende böyle düşünüyorum. Sizce doktora gittikden sonra düzelme olur mu kendimde her şey için gayret edeceğim.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• kesinlikle gitmelisin çok faydasını görürsün bu adımı kendin için atmalısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sözde piskolojik sorunum var diye gittim doktor antideprasana başladı adama ne hastalığı varsa anlattım şimdi maaşa bağladı beni en iyi hastam kendisi :)
    @Öcüü_Öcüü

0|0
    0|0
    • @Papaz_Kimde sen bensiz para kazanıyor kimle harcıyon bu paraları kim o kız 😊

• @Papaz_Kimde olur mu lan ben hasta olsam beynimi koydugum yeri unutmam dayıya sorcamda onuda bulamıyorum 😊

• @Öcüü_Öcüü :) arama boşuna sen :)

Yükleniyor...