Hayatima bu yastan sonra nasil yon verebilirim sizce?

23 yasinda ve universiteliyim. bu sene bitmesi gerekeirken 1 sene uzatiyorum okulumu malesef. derslerimde basarisizim, ask hayati desem kimse yok hayatimda uzun uzun suredir, arkadas cevrem yok her an takilabilecegim ve kendimi rahat ifade edebilecegim bir cevrem yok. Kendimi ise yaramaz, yeteneksi, hic ozelligi olmayan siradan berbat biri olarak goruyorum. hayatim berbat. psikolojim bozuluyor boyle bu okul uzatma konusu beni bitirdi. is hayatina gec baslicam hayata gec atilacam vok mutsuzum ne yapmaliyim?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• bölüm ne?

0|0
    0|0
    • Muhendis

• Yapma gözünü seveyim. mühendislik bitireceksin gelecek kaygınmı var.
      Orman, su ürünleri gibi (yanlışa yorulması lütfen ama) dandik bir branş olmadıktan sonra max.5. yılında kafayı çalıştırırsan bıgünün parasıyla 2000 euroya yakın maaşa ulaşırsın. üstü olur altı olmaz. tabi kendini geliştirrisen

• Vay be su anda bana oyle bir umut verdinki hayret ettim :)) gercekten mezun oldugumda bir yerlere gelebilir miyim? Bilgisayar muhendisi ve İstanbul da.. genis imkanlari olan bir sehir ama herkes iyi firmalara torpil ile giriyor. bu basarisizlikla cok zor gibi geldi bana bunlar..

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaş edinmeye baslayabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ya bence öğrenmen gereken bu hayatta illa birilerinin yanında olması gerekmiyor insanın iradesi tek başınayken ortaya cıkar önce iradeli olmalısın ki diğer konularda başarılı olasın iradesiz bir insan azimli de olamaz azim olmadan bir şeyi başaramazsın hırs olmadan bir şeyi başaramazsın onun için unutma kimseye ihtiyacın yok onların sana ihtiyacı var motive etmelisin kendini

0|0
    0|0
  • Düzgün birini bul ama öncd derslere ağırlık ver sonra bul

0|0
    0|0
  • Hangi bolum?

0|0
    0|0
    • Muhendislik

• Yani bence guzel bir bolum kendinizi sıkmayin uzayabilir. guzel bolumlerin bircogu uzuyoo zaten. bu sene kalan dersleri kurtarip seneye is hayatina hizli bir giris yapin bence

• sormasın ayıp hangi ünv acaba?

0|0
    0|0
  • yakınsan görüşüp yardımcı olabiliriz. hangi il.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...