Sevgilimi kötü alışkanlıklarından nasıl vazgeçirebilirim?

İkimizde inançlı insanlarız biryerlerden kurtulmaya çalışıyoruz zina dan uzak durmaya hadi bunu sağlıyoruz içki ve ot ben kullanmıyorum o önceden kullanıyormuş ve artık düzelmeye çalışıyor arkadaş ortamı vs ara ara yine oluyor bana da söylüyor onu kırmadan nasıl uzaklaştırabilirim bunlardan yardım lütfen

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• kafada bıtıyor hersey

1|0
    0|0
    • o kafaya gelmıs gıbı ama destek olup sureklılıgını sağlamalıyım ne yapmalıyım

• Tamam tesekkurler

En İyi Kız Görüşü

• Onun istemesi ve iradeli olması gerek. Başka bir yolu yok.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Maddeyi ya da beni tercih et dersen belki pikachu

1|0
    0|0
    • bu bana doğru gelmiyor benım ıcın degıl günahı ıcın bırakırsa hayatında ben olmasamda kullanmaz

• Bırakmaz o zaman pikachu

• inançlı adam nasıl ot kullanır içki içer allahını seversen ikisini aynı cümlede kullanma lütfen alışkanlıklar değişmez senide etkiler o yüzden kendini düşünmüyosan ailen için uzak dur

1|0
    0|0
    • bu düşünceyle bakman doğru degıl
      kuranda bıle dıyor ıckılıyken namaza yaklaşmayın ınsanların bunu yapacakları varsayılmış adam bunlardan sıyrılma donemınde namazlarını kılıyor olabıldıgınce dıkkat edıyor ama ıste nefse yenık düşüyor bazen ben yardım ıstıyorum elestırı degıl eleştirmek en kolayı ve ıman her an sarsılabılır hangımızın garantısı var kı

• inşallah düzelir ama düzelmezsede uzak durmanda fayda var en azından seni kötü etkilemesin

• Haklısın tesekkur ederım

• öncelik ile acele etmemelisin. Ve arkadaş ortamını deiştirmelisin.

1|0
    0|0
    • yıllardır olan çocukluk arkadaşları :(
      çok serserı bır ortam dıyemem ama bırbırını ayartmada var bıraz
      haftada bır görüşüyoruz zatten
      onlarla ıkı güne bır gorusuluyor

• onu ödüllendir. Her bir başarısında ona ödülller al ve onu ödüllendir. Onu teşvik et

• tamam denıycem sagol

• Kendini harcarsın bununla

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Uzaklastiramazsin senin için vazgeçerse ilerde senden sıkılınca başkası için yıne baslar bunu kendi istemesi kendi fark etmesi lazim ki ara ara hala gittiğine göre durumundan rahatsız değil bence boşuna çabalama sen çok üzülürsün

1|0
    0|0
  • İnsan kendi iradesiyle kötü alışkanlıklarından vazgeçebilir.
    Seni ne kadar çok severse sevsin onu değiştiremezsin.
    Başarırsan gel bana söyle yüzüme tükürcem.

1|0
    0|0
    • Benım derdım bu kafaya gormıs bırıne bıraz motıvasyon saglamak

• al karşına adam gibi konuş

1|0
    0|0
  • Benim esimin tek kotu aliskanligi sigara iciyordu 19 yasindan su yasina kadar 25 yasi var şu an ama ben o kadar ciddi oldumki şu an 1aydir cekmiyor basardim galiba

1|0
    0|0
    • cıddı oldum derken kullanma dıye mı bastırdın

• Anladım tatlım hayırlı hamılelık dılerım

• Sagol canım

Yükleniyor...