Ülkücü bir erkek mi devrimci bir erkek mi?

Kızlar için ;
Uzun boylu , esmer, kirli sakallı ya da biraz daha uzun sakallı vücudu yapılı, takım elbiseli bir Ülkücü erkek mi yoksa aynı özelliklere sahip bir devrimci erkek mi sizin için daha önde gelir?

Erkekler için ;
yine uzun ya da orta boylu kapalı ya da açık bir ülkücü kız mı yoksa aynı özelliklerde bir devrimci kız mı?

• Ülkücü
    68% (28)62% (24)65% (52)Oy Ver
  • Devrimci
    32% (13)38% (15)35% (28)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Devrimci.

Çünkü sadece dışı önemli değil, içi de donanımlı olmalı.

0|2
    0|0
    • sen devrimcileri zeki mi sanıyorsun? Grup yorumu bile sadece bir kişi olarak sanan canım çoğu.

• O kadar komiksin ki, başka hitap bulamadım :)

• Eğer yazdıklarım sana komik geliyor ise bu benim değil senin ciddiyetsiz bir insan olduğunu gösterir.

• Hem ülkücüyüm hem devrimci 😨
    Bazen insan olmadığımıda düşünüyorum. Ben neyim cidden, hala cevabını bulamadim.
    Soruna gelecek olursak ikiside olabilir vatanını sevsin yeter.

0|0
    0|0
  • Ülkücülere hiçbir zaman ısınamadım.

0|0
    0|1
    • sebep?

• Mesele sadece görüntü ve yaratılan algı değil aslında. Dediğim gibi milliyetçilik ve ırkçılık arasındaki keskin ayrımı bile fark edemeyecek kadar dar görüşlü olmaları bahsettiğiniz "hoşgörü" kavramıyla yanyana gelemeyeceklerini gösteriyor, bana göre. Yine de herkesi bir olarak değerlendirmiyorum, siz bahsettiğim güruhun içinde olmayabilirsiniz.

• Söylediklerinizde haklısınız ancak söylediğiniz gibi bazı insanların tutumlarıyla bütün bir kesimi değerlendirmek yanlış olur. Belki de sizin ülkücü diye gördüğünüz insanlar türkçüdür. Aralarında fark var. Bence insanların ülkücülere böyle yaklaşmasının temel sebebi, ülkücülerin insanlarla düzgün iletişim kurmuyor oluşları.

• Benim için Atatürkçü olması gerekli Atatürkçüyse sıkıntı yok..

1|0
    0|1
    • zaten Ülkücü ise Atatürkçü olmama gibi bir durum söz konusu olamaz. Çünkü Türkeş dahi Atatürk milliyetçisi dahası harp okulu zamanında Atatürk resmini indirmek isteyen ingiliz müdürü camdan atan bir Başbuğ'dur.

• Genelde öyle ama ben ülkücü olup Atatürkçü olmayan kişiler tanıyorum daha doğrusu konuştuğumuz da Atatürkten hoşlanmadıklarını söylemişti o yüzden ülkücü cevabını vermedim

• şöyle bir söz vardır , Atatürkü okursanız solcu , anlarsanız Türkçü olursunuz diye :)

• Ülkücü 😃

0|2
    1|0
  • Devrimci <3

0|1
    0|2
  • Türkçü erkek.

0|0
    0|0
  • Ülkücü olsun benim gibi olsun benim olsun...

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Saraylarda süremem dağlarda sürdüğümü
    Bin cihana değişmem şu öksüz Türklüğümü..

Ferman Başbuğun, Vatan Bizimdir !

1|3
    0|0
  • şu an ki solcu diye nitelendirilen kesime bakarsak hepsinde bir terör hayranlığı almış başını gidiyor. Bir de sol kesimde geçmişini yok sayma gibi bir durum var, Atalarımıza saygı sıfır. Solcu olmakla, terörist olmak arasında ki çizgide kaybolmuşlar. Vatanını, milletini seven herkes olabilir benim için. Bu da ülkücü cevabını vermeme sebep oluyor.

0|1
    1|1
  • ben müslümanım Elhamdurillah ne ülkücü ne komünist ikiside birbirinden beter..
    ülkücü tek bir zümre taraftarıdır birini ötekinden üstün tutarlar bu yüzden sevmem onları.. ALLAH C. C katında tüm insanlar birdir yanlız amelde üstünlük vardır.. üstelik türkeş bir hırsızdır..
    komünistlere gelince onlarda habercidir.. kıyametin habercisi olan dinsizlerdir onlardanda medet ummam ALLAH C. C hepsini islah etsin..

0|0
    0|0
  • devrimci tabi ki

1|2
    1|2
  • Devrim işte adı üstünde ✌

0|0
    0|0
  • Hasta mısınız ya xD, al birini vur ötekine.

0|1
    1|1
  • Adam olan bir erkek

0|0
    0|0
  • Olaya farklı bir açıdan bakarsak en büyük devrimci Peygamberimiz (s. a. v) değil midir? İslam için devrimci ülkem için ülkücü cihad için şeriatçı yapılan oyunlara karşı OSMANLICI yımdır

0|0
    0|1
  • Devrimci kız

0|0
    0|0
  • ikisiylede işim olmaz

0|0
    0|2
  • Ikiside değil bu gruplar çok aptalca geliyor bana

0|0
    0|0
  • Devrimciler genelde aşırıcı ve terör yanlısı oluyor...

0|1
    0|1
  • Puş. ttan pezeve. nk den birde solcudan eş olmaz kardeş

0|1
    0|1
Yükleniyor...