YORUMLARINIZI BEKLİYORUM?

burada okuduklarımda çoğu kız yok erkek arkadaşımla nasıl +18 muhabbet kurarım veya erkek arkadasımla birlikte oluyoruz ben daha cok istiyorum ilişkiye girdik falan filan
ya arkadaslar Burası Türkiye değil mi?
Ben mi yobaz kaldım anlamıyorum ki bu zamana kadar en fazla sevgilimle sarılmısımdır ele ele tutusmusumdur sırf bitanesi öpmek istedi diye ayrıldım.
bana göre sarılmak bile o kadar günah ki keske de yapmasaydım diyorum, ama insanlar ilişkiye girdim falan diyor yok artık sen hiç mi ahiretini düşünmedin?
Yok öyle yaşlanana kadar yaşamak falan, şu an ecelin gelse ölsen vah ki haline..

Güncellemeler:
YORUMLARINIZI BEKLİYORUM?

1|1
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• sana helal olsun diyorum inşallah bu çizgini bozmazsın çünkü bikere bu duruma düşersen arkası gelir dediğine gelirsek onların sana cvbı ne biliyormusun o tür kızlar o haltı yedikten sonra bunları konuşur bide namus iki bacak araısnda değil derler alan alacağını almış kağıt bir mendil gibi bir tarafa atmıştır sanmıyorum o kadar yatıp kalkıp sonra o kızla evlensinler sadece kendini tatmin ediyorlar ama alanlarda bunları memnun işini görüyo sonra atıyor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• dediklerinde noktasına kadar haklısın, İnsanlara gerçek battığı için kimse yorum yapmamış tebrik ederim seni..

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 2

• vallahı bravoo bende dıodum kı boyle dusunen tek ben mıyım yemın edıyorum kızlar erkekden daha cok istekli böyle seylere ya cok günah 90 ay cenabet kalıyosun allahdan dınden uzak kalıyorsun hıc mı korkmuyosun

1|1
    0|0
    • 90 ay mi nerde yaziyor o hic bilmiyordum boyle biseyin oldugunu

• @aNjeLique7 haklısınn :) :) :D

• Sagol ya bu iyi geldi :D :)

• Bugüne kadar hiç sevgilim olmadı pişman da değilim Rabbime çok şükür elime erkek eli bile değmedi ya onu bırak karşı cinse gözüne bir lere bakınca ikincisi bakmak bile caiz değil diye biliyorum ben insanlar uçmuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...