19 yaşındayım hala daha sakal yok taktik verin?

Çevremde arkadaşlarımın hepsinin sakalı var bende yok. Ergen bıyığım ve çenemdeki 3-5 tüy harici bir şey yok. Kıl köklerini hissedebiliyorum elimle ama onlar bir türlü sertleşip çıkmıyorlar işte. Aileme bakıyorum babam, amcalarım, dayılarım hep sakallı, kıllı adamlar. Babamın liseden sonra çıkmış benim lise bir buçuk senedir bitti. Vücudumun diğer gereken yerlerinde kıl da var yani ama bu yüzde neden yok? Ne yapacam ben?

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Jilet vur kanka

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• liseyi bitirdiğimde belirgin olarak sadece çenemde vardı neyse askere gittik hergün tıraş falan derken şu an fotodaki gibi :D

0|1
    0|0
    • Abi askerliği beklersek benim iş yaş kaç günde bir jilet vurayım sence? Çıkmasını beklemeden her gün mü vurmak iyi yoksa tüyler azcık kendini belli ettikçe mi?

• yani iyiki benziyosun yoksa şüphelenmemek elde olmazdı son zamanlarda hep yanlış çocuk vakaları oluyor ülkemizde :D aynen 2 günde bir iyidir.

• Eyvallah sağ ol abi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Çıkması bir dert, çıkmaması ayrı bir dert.

0|1
    0|0
    • Çıksın onun derdine razıyım ben en azından sağda, solda mahcup olmayız

• Dostum 2 haftada bir jiletle

0|1
    0|0
  • aynı dertten muzdaripizde bir abi şey dedi askere kadar boşver çıkmasın rahat edersin dedi. askerde hergün traş oluyorlarmış

0|1
    0|0
    • Tamam da bro askere kim bilir ne zaman gidecem yani en erken ihtimal 25 desek üniversiteyi sakalsız mı geçireyim ben?

• hahah eğer bu döngü hızına göre hesaplama yaparsak sendeki sakallar tam çıkana kadar kızlar baby faceci olabilir :D

• Dostum sakal olsun baby face olmak kolay yüzüm buna uygun öyle bir olay olursa döneriz geri sıkıntı yok :)

• kesin çözüm; sakalı hadi ordan edip saç modelini, giyimini vs. sakalsız bir tarza göre şekillendir.
    -sakalsızım, sakalsızım derken bir sabah sakalla uyandım. çıkacaksa çıkıyor.-

0|1
    0|0
    • Ya zaten saçlarım filan uzun tarzım da var ama sakal da olsa?

• dostum yaş olayındaki değişkenliği sen de söylemişsin. onsekiz-ondokuz arası bir şeydi sanırım, bilmiyorum.

• Seneye üniye gidecem o zamana kadar bir şeyler olsa ne güzel olur bilgiler için sağ ol.

• Az buz varsa telaş etme , jilet vurmaya başla sen , haftada iki kere falan vur , gürleşir o.

0|1
    0|0
  • Takma kafana bak erdem kinaya adam 40 yasinda hala sakali yok

0|1
    0|0
Yükleniyor...