Dostluk, arkadaşlık arayan?

Var mıdır burada gercek arkadas dost olan? Iyi niyetli, bir seyler paylasilabilen, çıkarsız? Bana mi denk gelmiyor yoksa sizlerin burada var mi boyle arkadasliklari?

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• gerçekten dost olmak isteyende var birbirinden faydalanmak isteyende. aynı gerçek hayyattaki gibi iki yüzlüler ve gerçekler iç içe geçmiş durumda. bunu da sen olgunluğunla ve tecrübelerinle ayırabilirsin. sen bunu yapabilecek birine benziyorsun

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Sorularina yorum yaptigim ve takip listemdeki cogu kisiyle mutlaka görüsmüslügüm vardir yegenim.
    Ihtiyac duyana ve dertlesmek isteyene ben bir abiyim. evladim yasindaki sizlerle dertleserek kendi cocuklarimi da daha iyi anladigimi düsünüyorum.
    Bir gün Turkiye ye gelirsem yüy yüze görüsüp hasret gidermek istedigim ; kendime o kadar yakin hissettigim kisilerde var.
    Ön yargili olmayan bir abiyle dertlesmek konusmak istersen beklerim yegenim

1|0
    0|0
  • Var dostum

1|0
    0|0
  • Sana denk gelmiyor. hepimizin melekler kadar temiz arkadaşlıkları var burada :)

1|1
    0|0
  • Var 😊

1|0
    0|0
  • Benim burada dostum felan yok, arayışta da değilim.

1|0
    0|0
  • bana denk gelenler iyiki varsın der. D

1|0
    0|0
  • Yok..

1|0
    0|0
  • arıyorum ama hep fos çıkıyor

1|0
    0|0
  • benim var sürekli konuştuğum çıkarsız sadece dertleşiyoruz aramız da duygusal bağ yok o ne derdi varsa anlatıyor bende dinliyorum bende anlatıyorum o dinliyor sende istersen konuşabiliriz için rahat olsun

1|0
    0|0
  • dostum gercek arkadaş aranmaz eninde sonunda öyle bir arkadaş senin gercek dostun olur burara benim 8 10 tane var cıkarsız iyi niyetli samımı arkdaş sayıma gelirsek sayısını bende bilmiyorum coooooooooooooooooook fazla

1|0
    0|0
  • Neden olmasın ki. İllaki sanada denk gelicektir önemli olan acele etmemek bir bakmıssın dostunda arkadaşında kendiliginden oluşmuştur.

1|0
    0|0
  • iyi birisidir, denk gelir.. yoksa sırf ciddi birşeyler için internet pek saglıklı değil.

1|0
    0|0
  • ariyorumda bulamiyorum

1|0
    0|0
  • Üzerine bastın ayģını ćek 😀

1|0
    0|0
  • Vardır , var

1|0
    0|0
  • bende arıyorum ama bulamadım :-(