Youtuber İlhan Berat Yılmam 'ı Tanıyormusunuz?

Gizli Üye
Youtuber denilince akla 2 dakikada araştırıp bulabileceğim videolar yapan ruhi çenet geliyor öyle değilmi?
Fakat bundan öncesinde 1-2 saatlik videolarıyla uzay ve bilim hakkında hazırladığı videoları takipçilerine sunan ve bu işi gerçekten EN İYİ yapan İlhan Berat Yılmam'dan haberimiz yok sanırım.
Kaç kişi tanıyor acaba? veya hakkın da ne düşünüyor. tartışalım tanıyalım.

Bahsi geçen İlhan Berat Yılmam'ın linki : https://www.youtube.com/user/ilhanberatyilmam
Youtuber İlhan Berat Yılmam 'ı Tanıyormusunuz?