Kızılay ı arayıp mültecilere manevi destek verebileceğinizi biliyor muydunuz 😊?

Herhangi bir okula gidebilirsiniz evleri ziyaret edebilirsiniz. İnanın çok Mutlu oluyorlar 😊 Sadece manevi desteğe bile. Ve bunu burada yapacak çook kişi var. Ankara da olanlar haydi 😊

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• ne güzel bir etkinlikmiş.. aferin kız destek ol

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl yapılıyo? bir de sadece Ankara da mı oluyo o?

1|0
    0|0
    • Ben Ankara daki yerlerini biliyorum. Kızılayla irtibata geçerseniz onlar daha ayrıntılı bilgi verir. Ama ankarada olanlar için ben ayarlayabilirim

• Gyyd duymadım orda. Neyse kızılayı ara :)

Erkekler Ne Diyor 16

• Yeteri kadar destek oluyorum burdakilerine

1|0
    0|0
    • Ciddi bir şeydi aslında. Buradakiler derken siteyi mi kast ettiniz?

• Hayır yanımızda çalışan işçilere. Hatta kendi evimi bile Suriyeli ustalara yaptırdım

• Pekala 😊

• Gitsem ne yapabilicem.

1|0
    0|0
    • Çocuklarla vakit geçireceksin :)

• Ben en fazla 10dk olabiliyom çocuklarla. Bunalıyom sonra. Yapacak bir şey yok

• Destek vermek isteyen verebilir yani bence Çocuk esirgeme yurtlarındaki türk çocukları içinde destek verilmeli torpilli suriyelilere değil bu benim görüşüm tabi (aramam destek vermem )

0|0
    0|0
    • Ya şöyle diyorsunuz ya. Tamam ikisine de destek verin. Ama yok. Hep Suriyeliler gelsin aklınıza. Türkmen'lerde var mesela mülteciler arasında yani sorumdaydı çocuklarda.

• Gideceğim aile Türkmen ailesi

• O zaman tama bu fikre ortak olurum ve tebrik ederim seni

• Mülteciler geri gitsin artık.

0|0
    0|0
  • Manevi destek bizim işimiz 😄

1|0
    0|0
  • Yeterince destek goruyorlar, herkesten once iş-eğitim avantajlari var. Fazla destek olmak bana gore degil, kusura bakmayin

0|1
    0|0
    • Küçük çocuklar farklı değil mi ama? Onların suçu günahı ne?

• Onlari da dilendiriyorlar, destek olmaya vakit kalmiyor ki. Ellerine suriyeliyim yazisi tutusturup saliyorlar Ankara sokaklarina

• Sadece Suriyeliler değil. Ve toplum onlara para verdikçe bunu yapmaya devam ederler ki

• Hadi gidek 😄

1|0
    0|0
  • İnşallah yapılan destekler boşa gitmez.

1|0
    0|0
  • Mülteciden farkım yok onlar beni ziyaret etsin

0|0
    0|0
  • Blmıyodum

0|0
    0|0
  • Onlar bize destek versinler. Onlar geldi geleli ne is kaldi ne hak..

0|0
    0|0
  • E başka isterseniz evden çıkalımda gelip evlerimisçzede yerleşsinler, hatta biz suriyeye taşınalım, milyonlarcası geldi girdi ülkemize devlet kendi vatandaşına harcamadığını onlara harcıyo, tamam ölüme terketmeyelim ama bir bizmi varız bu dünyada

0|0
    0|0
    • Suriyeli var mı bilmiyorum ama sadece çocuklara manevi destek yani. Para yardımı demiyorum ben

• Biz mültecilere değil mülteciler bize destek verecek durumda.

0|0
    0|0
  • evet kızlar ben su andan ıtıbaren multeci oluyorum bıze beklerım :))))))

0|0
    0|0
  • Hayatta yapmam öyle birşey istemiyorum hiçbirini ülkemde.

0|0
    0|0
    • Çocukların suçu ne ama?

• Sadece Suriyeliler yoktu

• Türkler hariç hiç bir ırka yardım etmem.

• bilmezmiyik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Katılıyorum sana yapabilecek çok insan var

1|0
    0|0
  • Cok guzel bir bilgilendirme. Tesekkurler :)

1|0
    0|0
  • Önce okula bile gidemeyen Türk çocuklarına destek verelim. Mültecilere devlet fazlasiyla yardım ediyor.

0|0
    0|0
    • Onlara da destek ver. Verme diyen mi oldu? Ne tür bir destek veriyorsun mesela okula gidemeyen Türk çocuklarına? Merak ettim

• Boşa konuşmuşum pekala

• Baştan sona her yorumu okudum da, inanamıyorum. Öncelikle bu göçmenleri buraya kimse getirmedi, merak ediyorum acaba tepemizden aşağı varillerle misket bombaları atılsa, sarin fazı ile onbinlerce insan olse biz ne yapardık,. Oradan gelenler var ya, begenmediginiz, bundan yüz yıl önce Çanakkale de bu insanların dedeleri bizimle birlikte savaştı, M. Kemal in Ortadoğu da idare ettiği ordular bu insanlardan oluşuyordu, Türkmen veya Arap hepsi bizim akrabamiz. You'll tube da Ghouta Syria diye aratin görün bakalım neden gelmisler. Bu arada Türkiye de çocuk okutmak en kolay iş, okuyamayan çocuk değil, ana babası ilgilenmeye çocuklar var. Herşeyin bir çok boyutu var. Bir noktadan sabit bakıp değerlendirme yaptım demek gerçekten cehalettir.

Yükleniyor...