Eşimin ailesi canımı sıktı hiçbirini arayıp sormuyorum telefonlarını açmıyorum iyi mi?

Canımı sıktılar ne halleri varsa görsünler gelin olarak önce aralarına almadılar kıskandılar eleştirdiler. şimdi de ben onları istemiyorum.

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• 1. İnsanız, Allah birbirimize muhtaç kılmış,
    2. Sevdiklerimizin akrabaları da en az sevdiğimiz kadar değerlidir.
    3. Kocana hissettiğin duyguların büyüsü bozulmaması için, kötülükleri ve acı hisleri uzak tutmayı bilmek gerekir.
    4. Yerinde olsam; haklıysam, tepkimi tatlı dille söyler, tekrar ederse 3 kereye kadar ben de tekrar ederdim. Eğer değişme olmuyorsa, eşime söyler durumdan haberdar eder ve onun bu halimi görmesini isterdim.

0|0
    0|0
    • Ben sadece mesafeli olmak istiyorum hemde baya bir mesafeli. eşimle evliyim onlarla değil.

• Mesafeli olmak güzeldir ama soğuk durmak olmamalı. Seni aradıklarında cevap vermemen soğukluktur ama senin aramaman mesafeli davranmak demektir. Bilmem anlatabildim mi?

En İyi Kız Görüşü

• Yalnış yapıyorsun. Kocanı seviyorsan ailesine hürmet ediceksin. Onlar hata yapmışlar belki düzeltmek istiyorlar, çok samimi olmasanda mesafeli bir şekilde görüşebilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Vesveseli düşüncelerden sakın. İnsanın kalbi, sazlık ve orman gibidir. Orada aslan gibi de, yaban eşeği gibi de fikirler bulunur.

0|0
    0|0
  • çok iyi ilerde gelinin olursa empati yapma şansın olur inşaallah.

0|0
    0|0
  • kinciymişsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Eşine ne kadar değer verdiğin sevdiğin ailesine duyduğun saygıdan degerden eğer bence. Ve sana çok kötü şeyler yapmışlarsa bile büyüğün sonuçta affetmelsiin ama sana sacma he davranmalarını izin vermemelisin

0|0
    0|0
  • nedır bu gelinlerin cektiği gelin olmucam valla ılerde :D

0|0
    0|0
  • Yasadigin olayi bilemden bisey diyemem. ama kus kalinmaz dinimizcede aciktan sana ailene zarar veriyorsa bisey diyemem. hocaya sormak lazim ama bence ayda 1 ara bari.

0|0
    0|0
  • Tavrını ortaya koy ama asarım keserim olmasın 😃

0|0
    0|0
Yükleniyor...