Ortadoğu ve Doğu ülkeleri gittikçe dinsizleşiyor mu yoksa Müslümanlaşıyor mu bizim ülkemiz de dahil son 10 yılda?

Arkadaşlar ben lise dönemindeyken bir hocam bana şöyle demişti Binlerce Amerikalı müslüman olacak doğu ise dinsizleşecek demişti Gerçekten Ortadoğu ve Batı ülkeleri gerçekten dinsizleşiyor mu Ortadoğu'daki müslümanlara bakıyorum kafa kesme var adam kayırma var hile menfaatçilik var ama batıda öyle bişey yok herkes hakiki müslüman olmaya çalışıyor Doğu ise dinsizleşiyor gibime geliyor yani hakiki müslümanlık yok bizim ülkemizde dahil siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz sizce gelecek 10 yılda Türkiye ve doğu ülkeleri dinsizliğe doğru mu sürüklenecek yoksa islam'ı daha mı iyi tanıyacak?

Güncellemeler:
bu araştırma bu gerçeği gözler önüne seriyor www.haberturk.com/.../1083421-hristiyanligin-gelecegi-ve-turkiye

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İnşallah tüm dünya İslam'ı hakkıyla yaşar.

0|0
    0|0
    • inşallah ama o biraz zor

• İşlerine gelen şeylere müdahale ediyor devlet :))

• aynen ama yapacak bişey yok bu dünya imtihan dünyası hepimiz sınanıyoruz halk uyudukça bu iş çözülmez ancak halk bitirir bu işi kamuoyu baskısı olursa ve insanlar bu tür dizileri ve filmleri izlemezse TV kanalları da mecburen yayından kaldırmak zorunda kalacak çünkü neden çünkü izlenmiyor ondan
      :)

• Ben kendi adima söyleyeyim dinsizlestim ısınabileceğimi sanmıyorum ama hala müslümanım

0|0
    0|0
    • zaten nüfüs cüzdanında müslüman yazıpta ateist olan çok var

• Allaha inanıyorum ama

• ha orası başka tabii Allah'a inanıyorsan başka ama ateistlerin çoğu Allah'a inanmaz onun için dedim yoksa Allah'a inanan da var tabii :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...