İlk buluşma ne yapmak lazım acaba?

ciddi niyetle buluşacağız tanıdık vasdıtasıyla oluyor ben anadolu yakasında o avrupa yakasında oturuyor her ikimizde abdstli namazlı biraz utangaç ve çekingeniz nerede buluşmalıyız sadece brşeyler mi yemeliyiz ne konuşmalıyız ilk görüntü önemli ben kapalıyım o nasıl giyinir acaba takım elbise mi giyer spor mu ilk defa olacağı için biraz tutukluk var sizce neler yapmamız lazım

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bence takım elbise falan giymez. Belki kumaş pantolon belki spor. Oturup konuşacak birbirinizi tanıyacaksınız. Zaten 1-2 buluşmada eğer konuşunca konu konuyu acıyorsa işte o aradığın kişi. Yok sohbet ite kaka gidiyor konuşcak bişiler bulamıyorsanız. İşiniz zor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ilk buluşmadan bir şeyler yemeyin bir şeyler için daha iyi olur.:Kendinizi o kadar kasmayın ne takım elbisesi ya spor giyinsin sende her zaman ne giyiyorsan onu giyin :D

1|0
    0|0
  • giyim önemli değil. kendin ol yeter

1|0
    0|0
  • gidip bir kafede oturun birer kahve söyleyin yaşantınızdaki benzerlikleri keşfedin önce

1|0
    0|0
  • Direkt git evine. Zaten tüm kızlar aynısınız

0|0
    1|0
  • evlilik görüşmesi galiba bu. yani niyetiniz ciddi tanışacaksınız. olursa evleneceksiniz heralde. eğer öyleyse bikaç tavsiye veriyim aklında bulunsun.

0|0
    0|0
    • SÖYLE BAKALIM

• benim düştüğüm hataya düşme bir kere. evlilik görüşmesi nihayetinde. hislerinin, nefsinin öne çıkmasına müsaade etme. eğer hisler devreye girerse, akıl bloke olur. yanlış kararlar verebilirsin. bende öyle oldu. nefsim girdi devreye. kızı istiyorum dedim. sorgulamadım hiç. nihayetinde olmadı ama dersimizi adlık çok şükür. 1. si bu. namaz kılıyor ahlakı güzel. bunlardan sonra kalp ısınması çok önemli. sırf iyi hayırlı güzel çocuk diyip bişey hissetmediğin birisiyle bence evlenmemelisin. ilerde severim diyorsun olmuyor. bu sefer adamın hakkına giriyorsun. aynı bende olduğu gibi. bide görüşmeleri uzatmayın cıvığı çıkıyor. 2 görüşme yeter. herşey helal dairesinde olsun. helal dairesi keyfe kafidir.

• gidin takılın biryerde sohbet edin sonra çıkın yemek yiyin gezin öyle yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...