Bakıyorumda Aşk İlişkileri ve Cinsel Kısımda yazılanlara Laf olsun diye Cevap yazmaya bayılanlar var ,?

Çoğunluğu herşeye dinsel cevapverme kaygısında , herşeyi bildiğini sanıp hiçbirseyden haberı olmayanlar çoğunlukla , neyı kanıtlama çabası bu? Kendınızı gösterme çabasımı , biliyorum ben aslında kaygısı mı? Sadece okuyarak ya da kulaktan dolma bılgıyle olmaz yazdıklarınız , tecrube de gerektırır yasanmışlıkta , bılmedığınız konularda atıp tutmayın mumkunse sonra günün birinde pişmanlık fayda etmez.
ha birde kendını bılmez hakaret edenler ( ağır hakaretler yazanlar var ) var durduk yere burası stres atma yerı ıse sıze bence bı psıkologa fılan gorunun. Saygının sınırlarını zorlamanın hıc anlamı yok.
Saygı toplum içinde heryerde önemlidir.
birde öfke kontrolü ...

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın abla

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sazan onlar geçiniz takılmayınız

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İnsanlar bilmedikleri şeyler hakkında yorum yapmayı severler ve bu konularda dikkatlerini çekiyor hele bide konuların ( gerçekten bilgi edinme) çabasında olduğunu kestiremiyor. Bunun sebebi sizinde dediğin gibi deneyimsiz. Hakaretlere zaten direk geçiyorum terbiyesizlik " kadın böyle nasıl konuşur şöyledir böyledir" düşüncesi ve anlamsız yazılar. Kadın da erkek de yaklaşmasını bilince dünyadaki en güzel birliktelik doğar. Düşünsene insanların canı yana yana veya dikkat ede ede sevdiği insanın değerini bilmesi gibi. Ben yanlış insanları doğru sanarak öğrendim sevmeyi ve değer vermeyi. bu yazıyı okuduğumda sinirinin bozulduğunu anladım ama takma lütfen gül geç hatta ( düzelmesi gerekiyor böyle olsun umursama demiyorum) ama bunları yazmışsın belliki takılmış kafana hatta belki kırılmışsın. sakin olmalısın bir çoğu elde edemezlikten ve kıskançlıktan bu şekilde davranıyor. ( uzun oldu amma yazmışsın ya dediğini şimdiden duydum) dilerim mutlu olursun. :)

0|0
    0|0
  • Haklısın, 18-19 yalında birinin cinsel tavsiyelerde bulunması ya da hiç aşık olmayan birini aşk acısını çare araması ve bulmuş gibi atıp tutması abesle iştigal. Hayır, diğerleri de dinliyor ya, ben ona yanıyorum.

0|0
    0|0
  • Herkesin bir derdi var işte :)

1|0
    0|0
  • 👏 saygı varsa herşey var..

1|0
    0|0
  • bencede haklı !

1|0
    0|0
  • eğer sitede yeni üyeysen o bahsettiklerinle baş edemeyeceğini anlamaya başladığın dakikaların şu dakikalar olduğunu düşünüyorum :)
    sen tecrübenle yorumunu yap bırak onlar kumda oynasınlar ;)
    bakma sen o arkadaşlara ver hatunu eli ayağına dolanır ama sorsan expert hepsi :)

0|0
    0|0
  • haklısın ama bu tarz sitelerde her türlü insan var her türlü yorumun ya da amacın olması normal buna yapılabilecek bir şey yok.

0|0
    0|0
  • cahıle ogretmeye calıssan bıle gerek yoktur zaten kendısı bılıyordur oyuzden salla gıtsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Görmezden gelin:) Özellikle evli olanlara tavsiyeler okuyorum tam bir komedi, herkes bir fedakar bir namus bekçisi, bir süper. Bakalım gerçek hayat onlara ne gösterir :D
    Size ktılıyorum bu arada

0|0
    0|0
Yükleniyor...