İşimden ayrıldım 4 ay boş zamanım var. Türkiye yi gezmek istiyorum bana güzel yerler tavsiye edermisiniz?

Merhaba arkadaşlar dilerim mutlu bir gün geçiriyorsunuzdur. ( üç noktaya kadar yaşadıklarımın özeti isterseniz atlayabilirsiniz.) Dün bir delilik yaptım ve kendime günde 3 saat ayıra bildiğim ( geç bir saatte çıktığım için de kimseler olmaz) zor ama sevdiğim işimden ayrıldım. İş temposunu seviyordum ama aldığım karşılık ve patron ile didişmekten bıktım. Bir dostum ile kendi işimizi kuralım diye konuşuyorduk aradım oda istifa etmiş aynı gün... Yeterince uzattım 4 ay gibi bir boş zamanım oldu ve sizlerden Türkiye içinde güzel gezmelik beğendiğiniz ya da ya şurası çok güzelmiş dediğiniz yerleri paylaşırsanız çok sevinirim. ( para sıkıntım yok ama lüks otel yerine butik veya kamp yerlerini de biliyorsanız ekleyin lütfen)

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• 1. Safranbolu şehri -güzel bir seyahat, biz "Mehveş Hanım Konağında" kaldık çok memnun kaldık:)
    2. Kaş güzel bir yer bir daha oraya gitmek isterdim gerçi günübirlik gittik ama manzara, kafeler güzel, Kelebek Vadisi var, mutlaka uğra.
    3. Kapadokya - hep günübirlik gittik ama peri bacaları müthiş, şaraplar fena değil, tam postcardlık bir yeri.
    4. Pamukkale - kışın gitmedim ama ama yazın travertede o banyo yapmak, kaplıcalardan faydalanmak güzel bir his. Oradan Efese git, Meryem ana kutsal yeri var. Oradan İzmire geç, Fethiye tarafı.

0|1
    0|0
    • Harika :D çok teşekkür ederim detaylı olarak yazmışsın hepsini not aldım. Genellikle bizim motorcu tayfa karadeniz turu atıyor oralar da çok güzel ama farklı olsun istiyordum yol planıma kadar yapmışsınız. :) kapadokya ya gittim şarapları bence de fena değil belkide " abii bir şaraplar içtik enfesdi" sözlerini aklınıza kazıyınca beklenti yükseliyor. Adrasan a gittim ama efese ve meryem ana ya hiç gitmedim. Ve kaş a da uğrayacağım fotoğraf atarım :D tekrardan teşekkür ederim aklınıza başka yerler gelirse yazın lütfen

• Şimdiden şöyle bir hayal ettim de harika olacak :) havalar ısınsın hazırlanmaya başlarım.

• İyi yolculuklar tekrar. EIG için sağol ☺

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...