KAFAYI BOZMAK ÜZEREYİM SİNİRDEN KUDURUYORUM SİZCE NE YAPMALIYIM BÖYLE BİR ADAMI?

Arkadaşlar sorunun kaynağı babam olacak olan şahsiyet sorun şu adamın yaşı 54 oldu kalbine stent takıldı zamanında yedi içti gezdi tozdu yapmadığı kalmadı babaannem öldükten sonra düzeldi dedik adamın bazı huyları hala aynı monoton bir hayat kimseyi beğenmez her kadına karşı ön yargılı annemin doğru düzgün bir çevresi olamaz sonra geçen gün whatsaapa girdi diye sen sabahın köründe kiminle konuşuyorsun yazışıyordun diye hesap sorar kendi kardeşi annemi arar oğlan kardeşi annemi aradı diye şeytanlık düşünür zamanında da yapmadığını bırakmadı sözde her şeyi biliyorum diye geçinir cahilin gereksiz adamın teki ABD Büyükelçiliğinde çalışıyorum diye kendini bir halt sanır babalıktan bir haber kendisi anca para vermeyi bilir kontör göndermeyi bilir.
Ben ortopedik engelliyim bundan 4 sene önce bir olay oldu annemi dövdü abim ona yumruk attı onu dövdü sonra da telefonla evinize gelin dedi annemde döndü geldi ya bazen var ya nefret ediyorum bu adamdan elimden gelse bir kaşık suda boğmak istiyorum o derece yani kimseye gitmez kimseden gelmez eve de bunun yüzünden bir Allah'ın kulu misafir gelmez bunun gibi neler neler sabır ediyorum zaten beş vakit namaz kılıyorum ama gerçekten bazen aklımdan olmadık şeyler geçiyor bir yanda da sonuçta babam diyorum ne kadar babalık yaptı diyeceksiniz oda yok onun gözünde bizler hep geri kafalıyız dışarda ki el alemin çocukları daha akıllı hep onları över hiç bir gün yaşlanacağını düşünmez bana ne önerebilirsiniz bu insana karşı öfkemi nasıl yenebilirim?

0|0
53

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...