Niçin karşı cinsinizle barışmıyorsunuz?

Aynı ırkın, aynı milletin, en önemlisi aynı genlerin insanları değil miyiz?
Türk erkekleri; anneleriniz, o canınızdan çok sevdiğiniz belki hayatınızdaki tek önemli kadın Türk değil mi?
Türk kadınları; babalarınız, ilk aşkınız, kıskandığınız o adam Türk değil mi?
Yabancıların umurunda değiliz, adamlar çok daha büyük işler peşinde. Bizimkiler gelmiş burada yok Rus kadını, yok İtalyan erkeği.. Niçin karşı cinsinizle bir türlü barışamıyorsunuz? Niçin olduğu gibi kabul etmiyorsunuz? Gençlik böyle giderse, biz hayatta gelişmiş ülke olamayız. Çok yazık size, çok.

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• ne alakası var yabancıya olan düşkünlük olmasaydı dünya nasıl küreselleşecekti nasıl her renkten her dinden her görüşten insan bir arada aynı ülkeyi paylaşabilecekti iyiki yabancılar gözümüze daha iyi geliyor yoksa her ülke kuzey kore gibi tek tip her toplumda fiziksel açıdan tek tip olacaktı ne kadar sıkıcı olurdu

0|0
    0|0
    • Ben yabancılarla birlikte olmayın demiyorum, onlardan çocuk yapmayın demiyorum. Aşkın ırkı mı olur? Ama bunu yaparken de kendi milletini ezmek, yalnızca özentiliktir.

• Valla o kadar saçma sapan görüşler, sorular okudum ki ciddiye aldım ne yalan söyleyeyim.. :)

• sende haklısın :D bu saatte aklı başında yorum görmek zordur milletin aklından değil belden aşağısından düşündüğü saatler :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Yahu ne rusu italyası ne anlarlar rustan italyandan eline 200 lira geçiyo rusa gidiyo sonra ben avrattan anlarım en gözel garı rustur diyo keraneci suratlı ehe:/

0|1
    0|0
  • Tam diyorum ki Turk kizlari candir, gerisi patlicandir... Sonra birden aklima iskandinav kadinlar geliyor :P şaka şaka hiç oyle bir hayranligim yok yabancilara karsi :)

0|0
    0|0
    • Doğrusu bu. :)

• Güzellik göreceli sonuçta, Ruslar güzel kabul, bunu reddeden yok. Keza İskandinav kadınları da. Benim anlatmak istediğim farklı bir şey ki anladığını düşünüyorum. :)

• Anliyorum anliyorum merak etme :)

• Benim sucum yok onlar benle barismiyo

0|0
    0|0
  • Yahu ne önemi var Türk Kürt Rus İtalyan olmanın, herkes sonuçta insan diyemiyorsak asıl gelişmiş bir ülke olamayacağız

0|0
    0|0
  • benım Annem eski topraktır... şimdiki kızlar gibi burnu havada kezban değildir..

0|0
    0|0
  • tüm erkekleri doğru yola çağırıp yabancı kızlarla evlenmeye davet ediyorum

0|0
    0|0
  • Lütfen barışık olun 😊

0|0
    0|0
  • Millet ozenti yaa. ne rus karisindan bunlara kari okur ne italyan erkeginden koca. marjinal gorunecek ya abi ve ablalar iste oyle. rus kizlari kolay veriyor ya o yuzden seviyoruz baska bisi degil

0|0
    0|0
    • Marjinal görünme çabaları da var tabii..

• Aynen. Aşağıda da dedim bir arkadaşa, erasmus sayesinde İtalyan bir sevgilim oldu. Tamam yakışıklıydı ama ömür tiple geçmez ya? Ben bu kadar geniş adam tanımadım. Ve iğrendim. Türkler can, hakikaten can.

• Ne sandin adami yokda cevirip sevgilinle opusebilirmiyim diyo elbette cvpi geliyo ☺

• Bende onu diyorum
    Siz facebookta ne paylassam diye düşünürken
    Ben şeytanları nasıl düdüklesem diye düşünüyordum bir hırvat olarak

0|0
    0|0
  • İnsanlar ellerindekinin kıymetini kaybedince anlarlar Buda öyle bir konu işte

0|0
    0|0
  • akşama kadar rus desinler sabaha kadar italyan sonunda bir türke eşim diyecekler :)

0|0
    0|0
    • Kesinlikle..

• Ben de ülkemin erkeklerini seviyorum, yurt dışına gittiğimde bayağı İtalyan sevgilimde olmuştu ama tam evlenilecek erkek diyebileceğim tek erkek Türk erkeği..

• bir türk kadınını baska ırklarda sever ama en güzel biz severiz...

• Erkekler kızları kötülüyor ki bir kısmı hakediyor bunu. Kızlarda erkekleri kötülüyor. Halbuki türk erkeklerinin hepsi zengin olsa böyle sorunlar yaşanmazdı

0|0
    0|0
    • Yanılıyorsunuz. Her şeyin para olduğunu düşünen insanları oldum olası "boş" buldum. Ya da güzellik. Bu denli ağır eleştirileri iki taraf da hak etmiyor. Özentilikten başka bir şey değil.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...