Türkçü erkekler Kürtlere faşizm yapıyor ama elin de sonunda neden kürt kızı alıyor?

Kürt halkını yok sayıyorlar ama namuslu eşine sadık becerikli temiz güzel kürt kızıyla evleniyorlar neden?

0|0
8|31

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bir Türk olarak müslüman olsun dinine bağlı olsun bende kürt kızıyla evlenirim ne var yani hem Kürt kadınları örtünmeye dine daha çok riayet ediyorlar hemde eşlerine daha sadakatli ve bağlı oluyorlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Faşizmin ne oldugu gercekten biliyor musun? Yoksa kulaktan dolma sozlerle mi geliyosun

1|1
    0|0
    • Irkçı demek işte hitler gibi

• kimse kimseyi yok falan saymıyor. bizim problemimiz ddağdaki hewallerle. olay şu:
    onlar dağda yokluktan eşeklerle ilişki kuruyorlar, hanımları da dağa çıkmayan tayfa kapıveriyor

2|0
    0|0
  • Ne alaka? Soru sormak için soru sormayın.. Türk'üm ama çok sevdiğim Kürt arkadaşlarım var. Hem kız hem erkek.. Seversem Kürt ya da TÜrk farketmez.

2|1
    0|0
  • Arkadaş sen bayağı bayağı saçmalamışsın. Hiç kimse kürt halkını dışlamıyor. Ben Rizeliyim onlarca kürt arkadaşım var ! Saygım sonsuz hepsine. Ha illa dışlanmış kürt arıyorsan DEVLETİNE SİLAH ÇEKEN KÜRTLERİ TÜRKLERİ LAZLARI HEPSİNİ dışlıyoruz ! Vatan hainlerine ayrım yapılmıyor !

1|0
    0|0
  • Türkçü erkeklerin faşistliği kabullenilemez hiçbir faşizm kabullenemez kimin yaptığı önemli değil Türk, Kürt erkek, kadın farketmez. Fakat olmamış bu soru bütün Türk kızlarını zan altında bırakmış ne yani onlar namuslu, becerikli, temiz ya da güzel değil mi? soru da istenmeden bir faşizm olduğunu düşünüyorum

1|0
    0|0
    • Öyle demek istemedim ama kürt kızı o saydığım güzel temiz.. dir demek istedim :)

• Senin öyle demek istemediğine samimiyetine inanıyorum ama üslubun yanlış işte

• kim alıyor kürt kızını?

1|1
    0|1
    • Türkçü erkekler mhpli ya da ülkücü erkekler :)

• Kürt biktim demek için alıyordu o adsjkfgas

• nıye genelleme yapıyorsun? 1-2 kişi kürt kızı alıyor diye herkes mi almış oluyor?

• Çevremde hiç bir Türk arkadaşımın bir Kürt kızıyla evlendiğini görmedim. :S Çevrem de geniştir. Bence sen uyduruyorsun.

1|2
    0|1
    • Ben çok gördüm :) benim sevgilimde türkçü. Ayrıca kuzenim türkçü bir erkekle nişanlı

• Türkcü nedir? TÜRK olcak o

• Bizde türk kürt ayrımı yok..
    Olanlar düşünsün..

1|0
    0|0
  • Kürtlere faşizm mi yapiyoruz? Hayir sadece yapmamiz gerekeni yapiyoruz, faşizm değil bu Türk ruhu. Kürt kizi alan ise sözde Türkçüdür.

1|0
    0|0
    • Faşist

• İltifatın için teşekkür ederim.

• Vatanını, Milletini sevmek Faşistlik ise en büyük faşist bizleriz.

YAŞASIN TÜRK IRKI , KAHROLSUN HALKLARIN KARDEŞLİĞİ.
      NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE. !

• Türkleştirmek için. :)))

1|1
    0|1
  • Kim alıyor ya

1|0
    0|0
    • Türkçü, ülkücü erkekler :)

• Böyle dersin ama bir kurt kızına aşık olursun sonra peşinden sürünürsün büyük konuşma

• Yav he he kanky tamam :)

• ya ne güldüm ya. Bunu yazan 15 yasından büyük olamaz. "Sonunda neden Kürt kızı alıyor" ne demek ya. Yok güzelim oyle birşey kimse gidip bilerek Kürt kızı almıyor.

0|0
    1|0
    • Alıyor amca

• Senin hayal dünyan canım benim ama olsun ben de küçükken bazen böyle hayaller kuruyordum. Büyüdüğüm zaman dünyanın öyle olmadığını görürsün canım benim ya

• Bana kalırsa ilk önce kullandıgın kelimelerin anlam bilgisini ögrenmelisin. Kimsenin kimseyi yok saydıgı veya ötekileştirdigi yok. Eline silah alıp devletin kolluk birimlerine karşı ayaklanan herkes terörist bu gibi oluşumlara ise destek verenlere finansör, yatakçı denir. Bizler sadece bunlara karşıyız!

0|0
    0|0
  • saçmaladın

0|1
    0|1
  • Faşiźm gormek isteyenler gecmis yillara baksin. Bu dönemde Kürtlere verilen haklar kimseye verilmedi. Kimse Türk Kürt ayiramaz ikiside Islam in yücelmesinde katki yapmiş ve kardes olmus millettir. Sen hitleri baya az biliyorsun. Ve ćarpitiyorsun. Fasist ruhlu insanlar yok degil bu Kürtlerde de var. Ama Fasizim kafaya vurarak Insan. haklarini hice sayarak Baskilamaktir. Yok etmektir yok saymaktir. Her turlu tarihi okudum Hitlerin hayatini izledim ve okudum. Fakat benim Türklük anlayisim Fatihliktir. Selahhaddin Eyyübiliktir. Ayni orduda Kudüs ü fetk etmektir.

0|0
    0|0
  • güzel olursa neden olmasın ama foşiklik yapmayacak

1|0
    0|0
  • Kürt kızı alan kim ben almam.

0|0
    0|1
  • Baskı altında büyüdükleri için aileye dönme ihtimalleri az (mecburen sadık)
    Töre vs sebebiyle istediğini yaşayamamış (mecburen namuslu)
    Kültür farkı sebebiyle kozmetikten uzak dolayısıyla doğal (güzellik)
    Yine kültür sebebiyle ev işi onundur (becerikli)
    Kısaca farklı olan tercih etme huyu herkeste var (ensest)
    Vs Vs.. sebepler var ancak şimdilerde kozmetik dünyasını yeni keşfettikleri için makyaj yapmayı bilmeyip boya badana çekip geliyorlar, çok kötü :)

0|0
    0|0
    • Genelleme yapma

• Yani gözlemler öyle dedim hepsi öyle demedim ki. Kürt kardeşlerim yanlış anlamasın, kimse alınmasın lütfen

• Bu kadar sacma soru ne geziyo o kafanda

0|0
    0|0
  • komik..

0|0
    0|0
  • Kim almis

0|0
    0|0
  • Genelleme özürlüsüsün bence

0|0
    0|0
  • Türk olan kürt kızı ile evlenmez demekki gerçek türk değil.

0|0
    0|0
  • Bölücümusun?

0|0
    0|0
    • Hayır ya ne alaka

• Kürt kızı alan birini gormedim çevremde duymadimda herkes kendisi bilir kimsenin bisey yaptığı yok bence sen onyargilsiin turklere genellemen dogru degil

• türklere faşist diyen faşist kelimesinin anlamını bir daha okumalı

0|0
    0|0
  • Ateşli oldukları dogru
    Kendini bilmezleri taktıgın sürece
    Akmaya mecbursun

0|0
    0|0
  • hahaha gece gece iyi güldürdün :)

0|0
    0|0
  • Elinde sonunda değil eninde sonunda olucak yazim yanlışı var dostum

0|0
    0|0
  • Alanı ziqsinler 35 yıl daha bekar gezerim kestirip hayrat yaparım yine almam

0|0
    0|0
  • Bence kürt kızları evlenmesin onlarla :) adam olmayı beceremiyor çoğu

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• türk kürt değil de bir insanı uzun zaman önce ayrılmış kökeninden dolayı yargılamak, dışlamak falan ne bileyim çağdışı ve insanlıkdışı değil mi ya

1|0
    0|0
  • Sonra karısının yanında da faşizm yapıyor. Adamlar davasından hiç vazgeçmiyor.

1|0
    0|0
  • Kürt kızıyım Türk bayrağı için de vatanım için de canımı veririm isteyen istediğini söyleyebilir umrumda olmazlar hiç bir zaman

1|1
    1|0
  • Türkleştirmek için alıyorlardır büyük ihtimalle.

0|0
    1|0
  • Kim demiş onu bacım?

1|0
    0|0
  • Kurt turk birlikte var olduk kurtlerin destegi olmasa ingiliz somurgesi olurduk ne fasiz mi haberleri okuyup sacmalama

0|0
    0|0
  • Saçmalamışsın.

0|0
    0|0
  • onu bibtiğinde türk olması için

1|0
    0|1
Yükleniyor...