Bence Türk kızları dünyanın en çirkin kızları anlatıyorum?

yaşım 23 yurt dışına iş gereği çok çıktım kanada amerika polonya almanya rusya sudi arabistan dünyayı şu yaşıma kadar gezdim diyebilirim ve inanmadığım bir şeye daha inandım her milletin insanları gerçekten başka ve hepsinin başka bir güzelliği var şimdi avrupayı ele alırsak polonya burdaki kızların hepsinin giyimi kuşamı iç güzeliği tavan egosu yok gerçekten yolda geçerken bişey sorsanız size en iyi şekilde cevap verir kanada amerika burdaki kızlar herşeyi gördükleri için paranın içinde yüzdükleri için dış ve iç olarak yine iyiler çünkü yaşam standartları çok yüksek rusya gerçekten dünyaya kıyasla belkide kadına en az önem verlilen ülke ama şu kadınlara bakınca gerçekten acıyorum yolda birini tutup çevirsem evlenmiycek türk erkeği yoktur nammsuz diye b*k atarlar fakat hepsi bence türk kızlarından namuslu hamarat zekidir. Araplar gerçekten dışarda dilenen suriyeliyle kendinizi mi kıyaslıyosunuz siz yaşam strandartı tavan yapmış sudi arabistan dubaieye gidip full kapalı olmuyan kadınları gördünüz mü kedninizi esmer güzeli sanarsınız ama bana göre dünyanın en çok kötü ırkı araplar bile kız konusunda bizim ülkeyi geçer. Ukranya kızları ya osmanlı zamanında bizdeymiş keşke bütün yatırımı osmanlı oraya yapsaydı ruslara benzerler ve o kadar hamaratlardırki vede çok misafir perverlerdirki anlatmam. Türk kızları gerçekten yoklukta bakılınca aşırı güzel kızlar varmış gibi gözükür ama oranla hesaplıyınca türkiyede iç dış güzellik oranı %12 falandır dış güzellik %20 bakımsız güzel olanlarıda katarsak güzellik oranı %25 - 30 arasında gider gelir. benim bu anlatıklarım tabikide oran olarak düşünün %100 %100de değil ama oran ola

0|0
27|14

En İyi Erkek Görüşü

• Katiliyirum bende cok yurtdisina cikiyirum ne zaman turkiyeye gelsem psikolojim bozuluyor tipleri gorunce.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• Ne kadar saçma bir bakış açısı, nasıl sığ bir oranlama! İnsanları böyle kategorilere sokmayan, sadece insan olduğu için değer veren erkekler de Türkiye'de yok demem gerekir senin sığ dünyandan bakarsam. Ama demem! Türkiye'de de dünyada her çeşit insan var çünki. Böyle kategorileştirip etiketleme işini bıraksak daha güzel insan olabiliriz.

1|0
    0|0
  • Okumak cehaleti alır. Eşşeklik baki kalır.
    Dünyayı o kadar gezmiş görmüşsün neden geri döndün? Asıl soru şu an yalnızlıktan ölüyorsun değil mi?

0|0
    0|0
  • Hic bir sey bilmiyorsun. 24 sene almanyada dogup büyümüs, 25 ülke gezmis ve her milletten arkadaslik yapmis ve garson olarak calisip bütün tür insanlarla karsilasmis bir bayan olarak ben yorumumu yapim: bahsettigin polonyalilar ruslar felan kolay avlardir. kocalari yanlarindayken baska erkeklere ac kurt gibi bakarlar. ic güzellikleri sifir. cok oldu oradan arkadaslarim ama cinsellikten haric birseye uygun degiller.

kizlarimiz ise cok nazli ve triplidir ama delikanli kizdir. üstelikle amine gülse, burcu esmersoy, tuba büyüküstün veya serenay sarikaya gibi kiz dogurmus ülkenin kizlarina cirkin denilemez. okadar suyunu cikarttinizki esek yerine geldik, bayilidiginiz rus kizlarin tipinde olsak bilene ayni esek durumuna düseriz. türk kizlarin cogu havali davranmasi erkeklerimizin bir sey olmamasinin sucu. her gün kadin cinayeti/siddeti yasandigi bir ülkede kizlarin erkeklere iyi davranmasini beklemek sacmaliktir. erkekler adam olsunda türk kizlarina laf atmayi cüret edin.

1|0
    0|0
    • işte sıkıntı burda sen şu görünüşünle gerçekten vede gerçekten kendini güzel sanman

• Zevkler ve renkler tartışılmaz beni beğenmek zorunda değilsin

• Sen şimdi hangi ırktan biriyle evleneceksin?

1|2
    0|0
  • Seni üç evetle uğurluyoruz Avrupa'ya... güzelliğimle zekamla ve egomla

4|1
    0|2
  • Bu biraz karsi cinstende kaynaklaniyor dostum.. türkiyedeki erkekler avrupadaki erkekler gibi gantleman olsa türkiyedeki kadinlarda onlara insan gibi davranir ama nereye baksan abaza.. sen genelleme yaptin diye bende yaptim yoksa zaten genelleme yaptigin icin yazdiklarinin hicbir degeri yok

1|0
    0|1
    • emin ol çok centilmen vardır türkiyede bir kro bile bir kadına nayif davranırken kadının hayvan gibi davranması adamı çökertir ama türk kızlarnın en büyük bahaneside bu çok obozo vor

• Türk kizlarinin dis görünüsünü begenmeyebilirsin buna bise demedim diyemem zaten.. sende yabanciyla evlenirsin olur biter.. hani erkeklere iyi davranan yabancilarla

• Genelleme yapma daha Türkiyedeki kızların % 5'ini bile görmemişsindir

• Y B S G orda yaşa o zaman

1|0
    0|0
  • Yazık size. Çok boşsunuz. İşiniz gücünüz bunlar.

2|0
    0|1
  • İstanbul da oturuyorum gel bağcilarda ki erkeklere bak türk kizlarina kurban olun bence siz:D

0|0
    0|0
    • onlar ''kürt erkekleri''

• evet bağcılarda yaşarsan etraf sana öyle gelir benim İstanbul'da kaldığım yer fenerbahçe bide ordan bak bakalım

• Nerde yasadiğim muhim değil istanbulun her tarafinda geziyorum ama cok güzel kizlar var acikcasi

• Türk erkeklerine göre davranıyoruz hani yüz verince astarını istiyorsunuz ya o yüzden güvenimiz kalmadı

0|0
    0|1
    • şu yaşta acaba ne görmüşündürde bu yorumu yapıyosun

• öğrenmenin yaşı yoktur erken yaşta birçok şeyi öğrendim ben sen bu yaşa gelmişsin birşey bilmiyorsun mesela

• Sen kimi gördünde yorum yapıyosun

• beğenmiyosan siktirolup gidersin bu ülkedn git yurt dışına burda ne işin var

0|0
    0|0
  • Bazen keşke Türk olsaydım diyorum. Tabi herkese saygı duyarım.

0|0
    0|0
  • Evet zaten sizde çok yakışıklısınız 👏👏

1|0
    0|1
  • Hm. ama türk kadınları dünyanın en seksi kadınları arasında 10. sırada

0|0
    0|0
  • Komik çocuk

0|0
    0|0
  • Yoo ben Türküm ama gayet güzelim. Hatta dünyanın en güzel kızı olabilecek kadar güzelim

0|0
    0|0
  • Sen çok mu yakışıklısın akü

0|0
    0|1
  • Yüz bulamayınca kızları mı kötülüyorsunuz ahahahaha ne komik insanlar varmış bu sitede kız 😄

0|0
    0|1
    • hıı aynen öyle şu metinden bunu mu anladın

• Beğenmiyosan hep yurt dışında yaşa türk kızlarını görme o halde. Kal diye yalvaran var sanki

0|0
    0|0
  • Napak kanka biz mi seçtik lan burda doğmayı biz de isterdik bir rus karısı olalım tüm dünya bize hayran olsun hayır atarın giderin kime? Çok ironik olmuş. Güzeliz diyen yok zaten. Ama nerede doğacağımızı biz seçmedik. 😂

0|1
    0|0
  • Beğenmiyorsan git yurt dışından biriyle evlen bu kadar basit

0|0
    0|0
  • Sadece sefil bir yaratiktan ibaretsin bende çok yabancı erkek tanıdım onlar sizin gibi kanka değil ah canım Kıyamam yaa nasıl da ezik hissetmissin ki kendini böyle bir yorum da bulundun :-D

0|0
    0|1
    • eminim tanımışındır

• Seni inandirma mecburiyetim yok ben yorum yaptım sadece ama senin seviyende ;-)

• Haklısın

0|1
    0|0
  • yabancilarda sana hayrandi zaten. turk olarak sende cirkin erkeklerden birisin.

0|0
    0|1
    • bu kadar emin olma

• yok ben zaten gayet yakışıklıyım fakat ben bunu söylerken kimseyi aşşalamak için yorum yapmadım sonuç olarak benim annemde türk fakat acı gerçekeler türk erkekleri yakışıklı bilinmez ama tipsizde bilinmez gururuna dokunuyosa yorum yapmaya bilirsin acı gerçekler

• benim gururuma niye dokunsun? erkekler oyle degil diye deminden beri direten sensin.
      turk kizlari da tipsiz bilinmez :) dunya guzeli Azra akin tipsizligi yuzunden mi secildi. ? turk kizlari denildiginde yine bir sekilde bir guzellikleri olur.
      bilinir.
      bu bilgiyi bilen benim niye gururuma dokunsun. kendimde cirkin degilim
      Ama gelip te her yeri gezdim kizlar cirkin dersen biz de turk erkekleri oyle dedigimizde kizmayacaksin.
      ayrica yakisikliligin kime gore. goreceli kavram bunlar.
      iyi aksamlar

• Bence karakter olarak sen insanları ırkına göre güzelliğine göre sınıflandırıyorsan ben seni cahil ırkçı bir vatandaş olarak görürüm. insanları genelleyemezsin çünkü her insanı Allah farklı yaratmıştır "Türk kızlarını" "Rus kızlarını".. birer grup adı altında mal veya eşyaymış gibi özelliklerine göre sınıflandırırsan ben seni burada sınıflandıracak isimlendirecek kelime bulamam.

0|0
    0|0
    • nası sınıflandıralım peki

• En güzeli Hayastan (Ermeni) kızları.

1|1
    2|0
  • he fok. anandan yola çıktın herhal yine aynı soruyu sormuşun

4|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 13

• Almanyada Doğdum. Amerikada Yaşıyorum Arada Bir Türkiyeye Geliyorum Dünyanon heryerını gezdim kasaba kasaba. ve yabancı kızlar bızım turk kızlarının elıne su bıle dokemezler. kurban olsunlar bızım turk kızlarına. benım amarıkadakı kız arkadaslarım yemek yapmaktan anlamazlar. severler ama en ufak seyde bırakıp gıderler sadık degıller. orda para onemlı paran varsa herseyın var. paran varsa kız arkadasında var. gıyımlerı oyle filmlerde kı gıbı degıl. hepsı guzel guzel gıyınmıyor. çoğu gıyınmeyı bılmıyor. uyum nedır onu bılmıyor. bır tarzları yok. bızım turk kızlarının tarzını sevıyorum. guzel guzel gıyınıyorlar valla. namusa gelınce. benım arkadaslarım annesının babasının onunde ıstedıgı gıbı sevıse bılıyor. ıstedıgı gıbı grup seks yapabılıyorlar. bu onlar ıcın normal ve basarıdır. sen buna namusmu dıyorsun. onlara gore cok normal dostum. ya kısa sureı gıttın oralara bılmıyorum. gıt bır uzun yıllar kal. 5- 6 yıl ozmaan benı daha ıyı anlayacaksın. benım dedıgım sadece abd değil diger farklı ulkerlerde olur. onlar bızım turk kızlarına kurban olsun Bro.

6|0
    0|0
    • abd kattığıma pişman oldum bende abdye çok gittim abd ırk karmaşası saf amerikan yok fakat ordaki kızların %90 iyi giyiniyor tarzları süper belki senin hoşuna gitmemiştir bunun sebebi ise zenginlik yaşam strandatları

• yemin ederim bende üniversiteyi yurt dışında okudum 2 senen onda n önce de bayağı gezdim gerçekten böyle hayret verici burda götüboklu kızlar bile ayrı bir tripteler nedeni ne harbi çok merak ediyorum

0|1
    0|0
  • Ukrayna ve Danimarka kızları harikulade muhteşem

0|1
    0|0
  • Şu karşı cinsi aşağılama hastalığından bir kurtulsanız daha güzel olacak aynı şey kızlar için de geçerli.

2|0
    0|1
    • karşı cinsi mi aşağlamışım türk kızlarını mı

• Sen muhtesem misin peki? Sinir oluyorum bu tiplere. Insan kendi milletini asagilar mi be ayip u-lan. Cok istiyorsan git orlara ne halin varsa gör

1|0
    0|1
  • Ben de Amerika'da yasiyorum ve her yerin guzelinin de cirkininin de oldugunu hatirlayalim. Bizim ulkede kizlarin gereksiz bir havasi oldugu dogru ama baska yerlerde de farkli tuhafliklar gordum ben.

0|0
    0|0
    • amerika zaten bambaşka o konuda milyon tane ırk var amerikan kızları diye bir olay yok

• Tamam iste, yuzlerce farkli milletten gelmis insanlarin bir profilini goruyoruz burada. Hepsini bir labaratuarda degerlendirme imkani buluyoruz. Amerika bu konuda daha iyi bir analiz ulkesi. Ayrica Amerikan kizlari diye bir sey var. Yuzlerce yil once gelip yerlesmis beyazlar, siyahiler ve Hispanikler Amerikan kizlari sayilir.

• %100 katılıyorum.

0|1
    0|0
  • sektir git bu ülkeden bidahada gelme.

3|0
    0|3
  • yazıyı okumadım ama katılıyorum

1|1
    4|0
  • "Kedi uzanamadığı ciğere mındar dermiş"
    diye bir atasözü var. Sana çok iyi oturmuş

0|0
    0|0
  • Türk kızlarında garip bir gariplik var hakikaken :)

0|1
    3|0
  • Saclamıliyorsun bir ara birlikte takilalim dunyanin degistiyerim senin

0|0
    0|0
  • Özet geç.

0|0
    0|0
Yükleniyor...