İngilizce bilmeyenler için özet geçmek gerekirse, 10 yaşındaki bu küçük kız yılanlardan biraz olsun korkmadığını, onları çok sevdiğini ve bebekler yerine onlarla oynadığını söylüyor. Yılanları o kadar seviyor ki, videoda yılan onu ısırdığında babası "nasıl hissediyorsun?" diye sorduğunda "heyecanlandım" diye cevap verebiliyor. Sizce kız manyak mı? Bence manyak. :D

Güncellemeler:
Ayrıca evinde 30 tane yılan besliyormuş. Bunu da eklemeden edemeyeceğim :'D

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kız manyak değil yılanlar duyguları algılar beyinlerinde ısı bölgeleri var duyguları normal olan insanlara saldırmazlar. Isıran yılanlar alışmamıştır bir süreden sonra kendileri gibi görür onları evcil hayvanlar gibi düşün. Yılan ısırsa bile çok derin ısırmaz yılanlar garip hayvanlar hırçın insanlar gibi düşün. Gelecekte o kız pitonlarla dans eden kızlar gibi olucak o kızlarda böyle alışıyor. Dikkat ettiyseniz büyük yılan önce sarıyor sonra serbest bırakıyor, o yılanlarla oynayan kadınlardada aynısı oluyor boğacak gibi oluyorlar sonra kasları gevşiyor.

0|0
    0|0
    • yılanlarda duygu var mı yok mu bilmiyorum ama videoda bile diyor, zehirli olduğu halde yılanları yakalamaktan çekinmiyor diye, her şeyi geçtim evine alıp beslerken yılan alışmış olabilir ama sonuçta yılanı yakalarken nasıl bir duygu hissedecekki yılan illa bir gün ısırır yani? bilemiyorum, böyle insanların psikolojik destek alması lazım bence..

• Yılanlarda ısı soları var avları öyle anlıyorlar insanların ısıları değişir duygulara göre
      media-cdn.t24.com.tr/.../vucut%20copy.jpg
      bu köpeklerdede var köpekler korkuyu böylece anlıyor

Erkekler Ne Diyor 10

• Buda yılan fetişisti heralde kanks

1|0
    0|0
  • İyi eğitilebilmiş bir yılan sahibine zarar vermez yılanların duyuları var sanırım sen yılandan korkarsan ona zarar verebiliceğini düşünerek hayvan kendini savunma gereği duyup korktuğu kişiyi ısırıyo tabi her yılan için geçerli değii kdkslsğs

0|0
    0|0
    • ama atlayarak yakalıyor, videoda bile diyor zehirli olduğu halde yılanları yakalamaktan çekinmiyor diye sonuçta yılan o anda kıza karşı nasıl bir duygu besleyebilir mutlaka ısırır bence. bilemiyorum, böyle insanların psikolojik destek alması lazım gibi geliyor bana..

• Alışmışsa normaldir :)

0|0
    0|0
  • Maynak evet

0|0
    0|0
  • bence paranoid şizofren. S

0|0
    0|0
  • Garip

0|0
    0|0
  • Evet benvede manyak birgün uyurken ağzından girdimi gorurum onu

0|0
    0|0
  • Kaçıncı dakikada ısırıyor?

0|0
    0|0
  • Bu çocuk, zihin kontrol kölesi olabilir.
    Normal şartlarda, böyle bir davranış,
    o yaşta bir çocuğun yapacağı bir davranış değil çünkü.
    Naçizane, bunları okumanı tavsiye ederim.
    1)https://tr.wikipedia.org/wiki/MKUltra_projesi
    2)www.idefix.com/.../tanim.asp

0|0
    0|0
  • manyakla ne alakası var alıştırıyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bence manyak bu normal insan böyle yapıyor mu hiç? bak bir çevrene yılandan nasıl korkuyorlar tırsıyorlar normal değil bu kız ay Allah sabır versin ailesine bu nasıl bir kız manyak bildiğin manyak

1|0
    0|0
    • zaten anneannesi yılanları hiç sevmiyorum beni çıldırtıyorlar falan diyor :D kızı hep babası desteklemiş anladığım kadarıyla

• Bence de manyak.

0|0
    0|0
  • ne güzel hobisi var işte

0|0
    0|0
  • Allah akıl fikir versin

0|0
    0|0
  • Bencede

0|0
    0|0