Anlaşmalı evlilik/boşanma hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Bu aralar moda olan bu resmi ilişki türü karar veren insanların, kendini akıllı zannedip devleti kazıklarken, çoğu insanların hakkına girmesini önemsemiyorlar...
-Anlaşmalı boşanmalarda gerçekleşen, çocukların resmi evraklarda yetim gösterilip SGK'dan 22 bin kişi 900-2 bin tl arasında maaş alıyormuş. Yazıktır günahtır insan bu derece vatan haini olabilir mi !!
-Anlaşmalı evlilikte ise tahin meselesi için batıyı seçiyorlar. ee peki doğu TÜRKİYENİN değil mi ! bu ayrı bir vatan hainliği... Bunlar en basit ve bariz örnekler. Açıklacası benim düşüncelerim bunlar.Ülkemiz ve milletimiz adına zoruma gidiyor. Eğer böyle muhabbetlerle karşılarşım hep tepki göstereceğim. Sizlerinde düşüncelerinizi bekliyorum...

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Çocuğu yetim gösteremez kadının, boşanmış gösterip babasından aylık alabilir sadece. Neden ne olursa olsun hakedilmeyen , haram bir para benim gözümde.

0|0
    0|0
    • öyle olurmu ablacım karı kocasını boşadı mı çocukları hakkında yetim aylığı alıyormuş. Artık alo 170i arayıp kocam geberdimi diyor anlamadım ahh bu şeytanlar !

• bunu bilmiyordum neler duyacağız daha..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...