Yanlış mı yaptım?

En yakın arkadaşım kendimi bildim bileli erkek. Çocukluğumdan beri tanırım. Beraber büyüdük birbirimizin her sırrını biliriz. Sevgililerimizle yaşadıklarımız da buna dahil. Şimdiki sevgilisi benden hoşlanmadığı için benimle konuşmama kararı almış benim bundan haberim bile yok bende ikisine birden arkadaşça yaklaşıyorum hala. Neyse. Sorum şu. Biz birbirimizin herşeyini cidden herşeyini biliriz. Bu güne kadar da asla hiç bir sırrımı söylemedi kimseye. Sevgilisine benimle ilgili bişeyler anlatmış mıdır sizce? Sevgilimle aramdaki bazı şeyleri söylediyse kız ondan beni sevmiyor olabilir diye düşünüyorum da.

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• İki kişinin bildiği sır değildir olabilir dediğin gibi

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Bakire olmadığını falanmı? :)

0|0
    0|0
    • Bu yüzden neden kız benden hoşlanmasın ki

• Açık kapı olduğun sevgilisinede vereceğini hesap ettiği içindir

• Yok eğer öyle bir şey dediyse sevgilime ne kadar bağlı olduğumu da demiş olması lazım. Hem ben onların cansel hayatını da biliyorum. Öyle bişey olamaz. Ayrıca kızın sorunu benimle. Sevgilimi habire muhabbete dahil etmeye çalışıp beni dışlıyor. Sevgilim de arkadaşımın sevgilisi nasılsa diye iyi davranmaya çalışıyor kızın da hoşuna gidiyor bu. Bende bir yanlış gördüm mü pat diye söylüyorum.

Kızlar Ne Diyor 1

• Yakında senide konuşturmaz sevgilisi

0|0
    0|0
    • Konuşturmuyo zaten el koydu çocuğun herşeyine

Yükleniyor...