Farkli bir sekilde birisiyle tanismak istiyorum?

Evet filmlerde oluyor cogu ama gercek hayatta da olabilir bence. farkli ve tatli bir sekilde birisiyle tanismak istiyorum. otobuste okur carpisma olur kafede surda burada bakarak olur. ya da bir yerde karsilasinca baska yerde tesadufen cikmamiz olur. her b. k olur yani yeterki ileride bir tanisma hikayem olsun 😀
Ve cidden bunlar olmaz gercek hayatta demeyin. Eskiden sevgilimle cikiyorken arkadasimla bir avmdeydik oda ogun izinliymis. avmde kix arkadasimla gezerken melih isimli bir arkadas vardi orda calisan onu gorduk 3 lu takiliyorduk. hava buzdu koluna girmistim sonra elimi tuttu. o sirada bilin bakalim kim gordu. sevgilim. yanlis anladi uzaklasti hemen. Got gibi kalmistim. yani filmde bir sahne gibi ama gercek. oyuzden olabilir dedim. Bu kadar bbs 😙

Güncellemeler:
He birde yuzunu hic gormedigin biriyle uzunca zaman konusup sonra bulusmakta olabilir. muthis ya nasil biri oldugunu bilmeden hayalle hatirlamak gercegi gordugunde ya ahh sana olman ya da vayy be olman falan 😁😁

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Şimdi git 1 sene sonra gel

0|0
    0|0
    • Hahahah yasim buyuk dusuncelerim kucuk be napalim 😀

• Tanışalım belki beni seversin ama yaşın benim için önemli.

0|0
    1|0
  • tamam gel bizim evin önüne sana bir kartopu fırlatayım. kafan yarılsın ambulansı arayalım. baya maceralı olur

0|0
    0|0
  • hadi İnşallah farklı diyipte odunun birisini bulma

0|0
    0|0
  • Heyecan istiyorsun sen.

0|0
    0|0
  • Ooo ona bakarsak dizilerdeki gibi olay çok yaşadım Eminönü den Karaköye kadar sevgilimi ikna edicem diye yalvar yakar peşinden koşmalar mı dersin neler neler ama hiçbirine değdi mi degmedi.

0|0
    0|0
    • Aa ciden mi

• 18im ben

• Bence sorun yok 24-18 sorun olmaz yani ama fiziksel begeni ne alemde acaba

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...