Kural çiğnediğinizde nasıl hissedersiniz?

üniversite ödevim için gerekli. Bir kuralı çiğnediğinizde nasıl hissedersiniz? Uzun yorumları bekliyorum açıklamasıyla birlikte.

Güncellemeler:
Kural çiğnediğinizde nasıl hissedersiniz?

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

• kuralına bağlı. çimlere basmayınız yazan yerde çime basmak da kural çiğnemek adam öldürmek de kural çiğnemek. ikisi aynı hissettirmez. çiğnenen kuralın saçma olduğu düşünülürse ve kural dışına çıkmak kimseye zarar vermediyse heycanlı ve güzel bir his olur diğer türlü çok büyük vicdan azabı. bazen de aynı kural şartlara bağlı olarak farklı hissettirebilir. mesela gece boş bir yolda kırmızı ışıkta beklerken yeşil yanmadan sıkılıp devam etmek mobese var mıydı acaba şüphesini saymazsak kötü hissettirmez ama yaptığımız ışık ihlali yüzünden trafik kazası olur da insan ölürse o zaman iş değişir. yani kurala senin ona yüklediğin anlama ve vicdanına göre değişir.

0|0
    0|0
    • çok şaşırdım eige beklemiyodum hiç. teşekkür ederim. ödevine yardımcı olduysa işe yaramış demektir.

• Ödevime yardımcı oldu teşekkürler :) Aynı görüşleri paylaşmamızında etkisi var tabii :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Esasında çiğnediğim kuralların hiçbirinde heyecan duymadım, pişmanlık duymadım. Nötr gibin. Bilmiyorum sanki normal bişi gibi. Rutin gibi yani. Ben mi enteresanım yoksa bu normal mi bilmiyorum. Yapınca yapıyorsun işte yasakmış, normalmiş takmıyorsun kafaya...

0|0
    0|0
  • Yalnız olmadığımı ve dünyanın bir çok yerinde suç ortaklarımın olduğunu hissediyorum.
    Vicdanı rahatlatmak önemli 😂😜😁

1|0
    0|0
  • hayatımda o mutlu olduğum kadar hiçbir zaman mutlu olamam hissi veriyor dağ taş sıçrayıp alp dağ kuşaklarına kadar koşasım geliyor taa ki biri bana "naptın sen ya cocugu" diyene kadar

1|0
    0|0
  • ''Çimlere basmayınız'' tabelasının yanında çimlere basarken acaip heyecanlanıyorum. Ne zaman bitecek benim bu çılgınlıklarım hey Allah'ım ya?

0|0
    0|0
  • çok mutlu hissediyorum

0|0
    0|0
  • Güzel bir konu. Uzun uzun yazamayacağım bir ortamdayım.

0|0
    0|0
  • Kuralın ne olduğuna ve yaptırımlarına bağlı

0|1
    0|0
  • bilmem :D

0|0
    0|0
  • Bazen suçlu, bazen rahat

0|0
    0|0
  • kurallar çiğnenmek için vardır.

0|0
    0|0
  • Keyifli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Umrumda olmaz

0|0
    1|0
  • Takmam. Değeri olacak birşey değil.

0|0
    0|0
  • Daha özgür hissederım özgüvenim artar heralde

0|0
    0|0
  • Kurallar çekici gelir. Yapma denileni yaparsın yapınca da çok uzulursun keşke yapmasaydim diye

0|0
    0|0
  • Kurallar çiğnenmek içindir

0|0
    0|0
  • bir rahatlık. bir huzur

0|0
    0|0
  • özgüvenli :)

0|0
    0|0
  • Stres altında.

0|0
    0|0
  • mutlu hissediyorum saçma ama nedense özgür

0|0
    0|0
  • Klişe gelebilir ama bir aksiyon filminden fırlamış gibi :) :D Sanki büyük bir kuralı çiğnemiş ve aranıyormuş gibi :))))

0|0
    0|0
  • ailemin koyduğu yasaksa ve yakalanmıyorsam o an çok mutlu olabilirim zafer kazanmış gibi. Tabi büyüyünce daha serbest hale gelince öyle olmuyor pek ama geçmişte böyleydi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...