Üvey Anneden Olan Kardeşinizle Evde Gruplaşma Olduğunu Düşünüyor musunuz?

İyi geceler arkadaşlar öncelikle bu saçma sapan başlık için özür dilerim sizlerden. Bir üvey annem var açıkcası detaylı detaylı yazıp canınızı sıkmak istemiyorum.Üvey annenizden kardeşiniz var mı? Benim var ve ben evde bir gruplaşma olduğunu düşünüyorum.Üvey annem-üvey kardeşim ve babam-ben. Sizler de benim gibi düşünüyor musunuz? Allah düşmanıma bile vermesin böyle çok kötü bir durumu. Bugün yine kavga ettiler ve bir kez daha iyi anladım.

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• evet çok kötü bir olay gerçekten. ancak ortada şiddet yoksa yinede bu kadar kırılıp üzülmemelisiniz. kimisi var hergün şiddete mağruz kalıyor ve korkusundan polise bile gidip söyleyemiyor. benimde başıma çok geldi ama ben şiddetede mağruz kaldığım için aradaki ayrımcılığı bile unutuyor ve sadece acılarımı düşünebiliyordum ;) o yüzden sevinmelisin kardeşim. en azından daha beteri olmadığı için sevinmeli ve evlenmeyi beklemelisin :) umarım hakkında hayırlısı nasip olur.

0|0
    0|0
    • Şiddet yok kardeşim ama ev cehennem gibi. Huzur namına bir şey yok. :/

• nasip kısmet sabır kardeşim :)

• Çok sağol kardeşim.

En İyi Kız Görüşü

• Öyle şey gördüm çok zor insan ister istemez o durumu görünce gruplaşma olduğunu zannediyor bn disardan öyle zannetmistim..

1|0
    0|0
    • Aynen öyle oluyor maalesef. Sonuçta öz çocuğu. Çok kötü bir durum.

• Canın sağolsun.

Erkekler Ne Diyor 1

• Baban vursun o karının ağzına bir tane

0|0
    0|0
    • Genelde sözlü tartışıyorlar. Açıkcası anne olarak göremiyorum kendisini.

• Yasanilanlar kolay seyler degil bir de siddet olursa o evin halini dusunebiliyormusun bilmeden konusuyorsunuz sacma sapan

Kızlar Ne Diyor 3

• Anne olarak gör ya da gorme ama zaten baban birinci evliligi yikilmis ikinci bir evlilikle hayata tutunmus bir insan ben de yasadim ayni durumlari benim de 3 tane uvey annemden kardesim var o kadin beni degil onlari dogurdu benle onlari esit sevmesini bekleyemem mumkun degil ama babam esit sever sevmek zorunda anneler farkli olsada hepimiz evladiyiz. Babana da kizma derim bir arada kalmislik var bazen sacmalayabilir

0|0
    0|0
    • Sen benden farklı olarak duygusal değil mantıklı düşünüyorsun ama ben böyle düşünemiyorum. Bana hakaret ettiği zaman susuyor ama kendi çocuğuna hakaret ettiği zaman yaygarayı koparıyor. Zaten bunları anlatacak bir arkadaşım bile yok anca içime atıyorum. :/

• Çok teşekkür ederim. :)

• Rica ederim :)

• Allah yardımcın olsun , sen her zaman sana yakıştığı şekilde davran , davranamayanlar utansın Allah ıslah eylesin

1|0
    0|0
  • Zor bir durum mutlaka çatışma olur normal babamın başka bir eşi var ondan çocuğu var bir de ama hiç görüşmediğimiz için bilmiyorum

1|0
    0|0
    • Ben de okuduğum için çok görüşemiyoruz aslında.

Yükleniyor...