Sabrinizin siniri var midir?

Sabrinizin siniri var midir?

Mesela, hangi davranislar sizi cileden cikarir? Insan iliskilerinde de olur ask ilisikilerinde de, hangisi size uyuyorsa.

0|3
9|26

En İyi Erkek Görüşü

• her insanın sınırı vardır

beni baştan beyinden eden ka şar kızların masum rolü yapıp sevdik demeleri
    bizde sevdik ama dikişmedik farklı şeyler

günahkarım diyememek
    insanlar o kadar kibirliki ben hatalı olamam mantığı ile yaratanı bile inkar ediyorlar

bu iki şey sinirlemi hoplatır

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• birisi bana kızım dediği an sabrımın sınırlarını ihlal etmiş oluyor, nefret ederim.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Bu aralar sınır falan yok çok sinirliyim neden bilmiyorum ama çok gerginim. Ama normalde sabrederim sabrederim sonra bir patlarım gözüm kimseyi görmez. En çok laubali tipler deli eder beni. Birden samimi olanlar ya da mesafesini sınırını bilmeyen insanlar

1|0
    0|0
  • Bir insan bir fok yediyse hala kendini orada haklı çıkartmaya çalışıyorsa, deliririm işte. Sabredemem o zaman. Adam gibi hatasını kabul etsin herkes kardeşim :D

1|0
    0|0
  • sabriminda sinirlari var tabi yuzume bakarak yalan soylenmesine sabir edemem birde beni aptal yerine koymalarina

1|0
    0|0
  • Sabırsızlıkla sabrediyorum

2|0
    0|0
  • sabrın sınırı yoktur, insan öfke kontrolüyle bunu yenebilir, sabır gösterdikce karşıdaki etkide sönme meydana gelir zamanla, herşeyde tavsiye edilen sabırdır geniş olmaktır, sabrın sonu selamettir

1|0
    0|0
  • Çok sakinimdir Aslında Konuşurken he he sen haklısın dendıgı anda şiddete başvurasım gelıyor bir kaç kez aynı şeyi üst üste yaparsa kesın kavga ederım Bu yuzden çok kavga ettım tahammul edemıyorum bu durumu konuş konuş ben dinliyim ben konışıyım he he de cahil olmak ayrı pıslık olmak ayrı

1|0
    0|0
  • ince bir sınırı vardır, bir işe ortaklaşa başlayıp menfaaati için yarı yolda satarsa sınır felan kalmaz

1|0
    0|0
  • Var tabisi

1|0
    0|0
  • bizde saygıda mecburiyet sevgide özgürlük vardır.
    bir insan saygı çizgisini bozup hakaret, küfür, vs şekilde hareket ediyorsa
    Allah yardımcısı olsun diyoruz...

1|0
    0|0
  • Vardır tabi

1|0
    0|0
  • vallahi hiç bilmiyorum :)) berin.

1|0
    0|0
  • Bana kufur et seni dovmem anneme ablama kufur edildigi zaman ki cok sukur edilmedi bide iddaa ediyorum benim yanimdaki koza kimse vuramaz kufredemez asilamaz bir cocuk yapdi bunu kaburgasini kirdim hastaneye kaldirdilar çocuğu

1|0
    0|0
  • Herkezin vardır bence

1|0
    0|0
  • Malesef sabrim kotali 2 -3 kotu sozden sonra ek fatura cikartiyorum ins. Yaslaninca sinirsiz pakete gecicem

1|0
    0|0
  • Her sabrin bir siniri vardir, sinirsiz sabri olan insan yoktur

1|0
    0|0
  • evet vardır

1|0
    0|0
  • Okadar çok ki insanların çileden çıkarabilecek davranışları. En güzeli mümkün olduğu kadar az öz insanla muhattap olmak. Huzurlu bir yaşamın en güzel yolu bu.

1|0
    0|0
  • vardır

1|0
    0|0
  • Bunu taştiginda anliyoruz

1|0
    0|0
  • Elbette var o son noktada yapacaklarimin sinirini ben bile belirleyemiyorum

1|0
    0|0
  • var. ama beni tanıyanlar o sınıra yaklaşmıyorlar

1|0
    0|0
  • Yanlış olduğu halde kendini haklı sananlar... ve bunu bilerek de yapmıyorlar...

1|0
    0|0
  • Sabrı çok insanı sınamayın. Onlar patlarsa limanları değil , gemileri yakarlar ^_^ Bu benim sözüm , küfür bile etse tamam yaparsın edersin derim ama bir patlarsam yemin olsun suratında metrekare hesabı kemik kırma işlemi uygularım.

1|0
    0|0
  • Hadsizlik.

1|0
    0|0
  • Sabrimin siniri yok ben peygamberim zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• küfür..

1|0
    0|0
  • Genelde çok sabırlıyımdır ama, yakınım olan bir insana laf atıldığında tanınmaz biri olurum. Kısaca damarıma basmasınlar yani 😊

1|0
    0|0
  • Ukalalık, egoistlik, şımarıklık ve edepsizlik beni çileden çıkarıyor.

1|0
    0|0
  • Sabrı ögrenmeye basladim.. ama nerede tasacak bilmiyorum.. korkutucu. ( iletisim sorunu yasadigim sevdiklerimle en cok sabir savasim malesef)

1|0
    0|0
  • Evet var hatta sabırlı birisi değilim

1|0
    0|0
  • Surekli gunu gunune aynı seyler tekrar ediliyosa sabrım tasar en son

1|0
    0|0
  • Umursama mamazliik

1|0
    0|0
  • saygisizlik, ukalalik, kendi begenmis insanlara tahammulum yok sabrimda yok