Erkek doğasını hiçbir zaman anlayamamam normal dimi?

Bir insanın dış görünüşü yetiyor etkilenmeniz için. Nasıl sadece bir çift memenin peşinden koşabiliyorsunuz ya da güzel kalçaların bilmiyorum. Düşüncelerden, beyinlerin farklı ya da aynı çalışmasından etkilenmiyorsunuz. İnsanın ruhuna bakmıyorsunuz, sizi heyecanlandıran şeyler sadece meyvenin kabuğu gibi.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Beyni ve kendine özgü hayat görüşü olan bir kadın, memesi ve poposu güzel olan kadından her zaman birkaç adım öndedir benim için. Ben düşüncelere ve hislere önem veriyorum ve bunlara önem veren insanlardan hoşlanıyorum. Hayatını sadece sekse odaklamış insanlar iki meme için her şekle girebilir. Onları da öyle kabul etmek lazım.

0|0
    0|0
    • burada dış görünüş tamamen anlamsız gibi bir sonuç çıkmasın. Fakat ruhuna bayıldığım ve fiziğini, yüz güzelliğini abartı güzel bulmadığım birine delice aşık olabilirim.

Erkekler Ne Diyor 7

• haklısın
    lakin yanıldığın nokta şu şayet seni dış güzelliğin için beğeniyorsa amaç bellidir ve sende bunları sergiliyorsan senin amacında bellidir

nefsini sergilersen sadece nefse hitap edersin ne erkeğe ne de adama
    sadece hayvani duygular

ve evlilik amacı güden erkeklere bak bazen ne tipe ne de kültüre bakıyorlar sadece karşıda ki insanın insan olarak değerine fikirlerine

0|0
    0|0
  • :D :D :D kim kızdırdı lan bu kızı ! ablacım sakin ol yok öyle bir durum her erkek aynı değildir, diyelim ki aynıdır ; bu da dert değildir boş ver takma

0|0
    0|0
  • Çok haklısın ama çok :)

0|0
    0|0
  • Herkes için geçerli değil bu emin olabilirsin. Fakat yüzde doksanımız böyle artık ne yazıkki.

0|0
    0|0
  • İç güzellik de önemli tabi ama gel gelelim ruhlar aleminde yaşamıyoruz, insanın doğasında vardır bu güzel bir erkekle veya güzel biz kızla beraber olup dünyaya güzel bir çocuk getirmek içgüdüseldir bu.

0|0
    0|0
  • Kim demiş bunu :/

0|0
    0|0
  • siz sanki cok farklısiniz varsa yoksa tip

0|0
    0|0
    • Kadın erkeğin ruhundan etkilenir

• İşte bu beni insanlardan uzaklaştıran olay. Birinin senin sadece bedeninden etkilenmesi hakaret gibi

• ama haklılar ya 97 kilo kafasında saç olmayan adama sende bakmazdın içini merak etmezdin saç ektirdim kilo verdim şimdi tam istediğim kızlar bakıyor

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...