Karadedeler olayını izleyen varmı?

hayatımda en ilginç filmdi hatta filmde değil belgesel tadındaydı hayatımda izlediğim en ilgiç belgelseldi gerçek olma ihtimali yüksek gibi gördüm ezan okununca çocuğun içine girmiş cinin ağacın dibine girip ezanın bitmesini beklemesi eve girip ailesini vurması çok esrarengiz bir olay ilk defa beni bu kadar etkileyen bir belgesel tadında film ile karşılaşıyom şimdi diceksinizki yalan böyle bişi olmadı valla baya inandırıcıydı gerçekten olayları en ince ayrıntısına kadar izledim

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• İzlemiştim ama olayın perfe arkasında cin falan değil aslında asker korkutuyormuş köyden göç olması için

0|0
    0|0
    • sanmıyom askerin böyle bişi yapcağını düşün yani komutanın kızı çıkıyo belgelsel filmi başladıktan sonra komutanda bir süre sonra onlar musallat olmuş komutan kendini intihar etti kızı anlatıyo onların yapcağını düşünmüyom

• Ben yıllar önce seyrettim ve askerlerdende sanırım bunu söyleyenler oldu iş basına yansıyınca o filmde gerçek olayın üzerine kurgulanarak yapıldı mistik öğeler abartılsın ki etkileme gücü iyi olsun seyirciyi

Erkekler Ne Diyor 2

• la o film sallama ordaki gercek olay daha farklı orda yaşananların aslını araştır bence bu arada bende bazen ilginç şey yaşıyorum

0|0
    0|0
    • araştırdım hepsini ben 1989 yılında oluyo gazetede haberleri bile var gazete küpürleri var ordakilerin hepsi gerçekte olayı yaşıyon insanlar bazı yerleri kendileri yapmışlar medcezirdeki tan karakteri ondan sonra bir adam daha vardı oyuncu bazı kısımları kendileri çekmişler ama o 3 kasette onlar oynamıyo gerçekte olayı yaşıyan kişiler var

• bak inan iyi izlediğim için sölüyom sana 1. elindeki tüfek saçmalıdır hemen 1metre karşında 5 6 kişi olsada tek atışta mermiler saçar ve öldürür 2. side çocuğun içine çin kaçıyo yani içindeki çok güçlü birisi görünüşü çocuk ama içindeki önemli olan tüfekle vuruyo hepsini ondan sonra kapıya bişi yazıyo kanlı kanlı elleriyle ondan sonra cin içinden çıkıyo ve çocukta orda ölüyo

• orda duvara arapça o köye gelen gencin adını yazıyor araştırma için gelen ve bana saçma geldi bu olaylar inanmamak değil de başka bir duyum bana bu köyde daha başka şeyler yaşandığını okumuştum

• günaydın kardeşim

0|0
    0|0
Yükleniyor...