Bugüne kadar yaptığınız en salakça şey nedir?

Hayatinizda yapmasaydim dediginiz ya da bence cok salakça dediginiz aniniz nedir :)

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• torpil mevzusu :D şimdi en yakın dostum nerden özendiyse aklına torpil takıldı. sohbet konumuz torpil patlatmaya döndü :D meğer cebinde torpil varmış ve patlatmak istiyormuş benimde görüşümü almak istemiş :D bende şakasına buna şimdi torpil olsada patlatsak dedim demez olaydım :D saat akşam 8 civarıydı ve hava kararalı çok olmuştu. bizde o ara konuşurken yürüdüğümüz için birbirimize değil ileriye bakıyorduk. bu benden habersiz torpili çıkarıp yaktı sohbetin ortasında. bende fitilin sesini duyup buna yöneldim bir baktım elinde torpil yanıyo :D lan napıyon manyak niye yaktın atsana elinde patlıycak dedim :D bu he korktu heycandan benim elime verdi :D fitil yanıyo ve patlamak üzere olunca bende korkup arkamı döndüm ve 3-4 metre ileriye fırlattım torpili :D işin komik tarafı bu değil :D torpili attığım yerde 20 dakikadır beni takip eden kız vardı :D o da çaktırmadan arkamızdan geliyormuş meğer hiç farketmedik :D elinde telefonla yürüyünce o da torpili farkedip kaçamadı :D torpil bu kızın ayağının altında bir patladı kız yerinden sıçrayıp yere yüz üstü düştü :D biz torpili atarken kızı görmemiştik :D kız yere düşünce bir baktık kızın önüne atmışız :D kız orda bir başladı küfretmeye bir arkadaşla 2 dakika falan aralıksız koşup kaçtık ve en az yarım saat güldük :D daha sonra anladım o kızın beni takip eden kız olduğunu :D ama yazık oldu kıza :D

0|0
    0|0
    • Bana soracak olursan en salakca yaptigim sey bu yorumu okumakti bide tamamini gor dedim :D

• en'lerine adımı yazdırdıysam ne mutlu bana :D daha bundan komik olanlarda var ama yazmaya üşeniyorum :D

Kızlar Ne Diyor 4

• güvenmek olabilir :D

0|0
    0|0
  • Lisedeyken aşıktım o cocuk benden ayrılmıştı beni affetsin diye gece evden cıktım renkli spreyler aldm evlerinin önünden is yerine kadar yere guzel seyler yazdım allahm aklıma tüküreyim 😂😂 hâlâ gülüyorum buna ya.

0|1
    0|0
  • değer vermek kısa net :)

0|0
    0|0
  • Ne istediyse yapmıştım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...