Çok çirkin bir adamın çok güzel bir kız kardeşi ya da çok çirkin bir kadının çok yakışıklı erkek kardeşi olabilir mi?

bir tanıdığım var..çocuk dracula gibi o kdr çirkin o kdr çirkin ki görebildiğim en çirkin adam ve aynı adamın birde kızkardeşi var.. görseniz resmen cennetten inmiş bir huri kadar güzel, zarif..çok kibar abisinin kaba hatlarının h'si yok kızda.. bu nasıl mümkün olabiliyor bunlar nasıl kardeş olabiliyor aklım almıyor sizce neden? sakın başka anne babadandır demeyin ikiside öz ve öz kardeş..

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• oluyor valla. bir arkadaşım vardı, böyle uzun boylu, incecik manken gibi bir kızdı. abisini anlatıp duruyordu johnny depp'e benziyor falan diye övüyordu. beni ona ayarlamaya çalışıyordu. ben de kız böyleyse abisi de iyidir diye olur dedim. çocuk bir geldi johnny depp'in kamyon çarpmış hali gibiydi.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Abisinde unutulanlar telafi olsun diye kız kardeşle yollanmış aileye bence :)

0|0
    0|0
    • çok komik ama mantıklı geldi.. ne kadar mantısız da olsa mantıklı :) sahi olabilirmi..!

• AMİİİİİN :)

• amin.. i. g

Kızlar Ne Diyor 4

• Olabiliyor. Mesela anne ve baba esmerken çocukları dedeye çekip, sarışın olan da var.

0|0
    0|0
    • ten renkleri falan biraz uyuyor ikiside esmer.. kız fark edilir derecede daha açık.. çocuk şu komedi amaçlı face paylaşımı çirkin adamlara benziyor.. kız ile ikisini yanyana görsen kardeş demezsin.. pek çok mankene oyuncuya taş çıkarır kız.. ve ben onları her gördüğümde yahu böyle bir adamın böyle bir kardeşi nasıl olur diyorum..

• Çocuk Dracula gibi ne ya haykirdim 😂

0|0
    0|0
  • Bende gördüm böyle şeyler oluyor hayatta

0|0
    0|0
  • BEN ÇİRKİNİM KARDEŞİM ÇOK GÜZEL HEMDE ESMER OLMAMA RAĞMEN O SARIŞIN ÜSTELİK HENÜZ İLK OKULA GİDİYOR VE ÖZ ANLAYIŞSIZ AKRABALARIM HEP BUNU YÜZÜME VURUYOR SINIF ARKADAŞLARIM Bİ KERESİNDE DE ANNEM YANLIŞLIKLA AĞZINDAN KAÇIRDI. ANLAYIŞLI BENİ SEVEN AKRABALARIM DA VAR ONLARDA GÖNLÜMÜ ALMAK İÇİN KARDEŞİMİ ÇİRKİN DİYE SEVERLER BENİ GÜZEL DİYE. ÇİRKİN OLMAKTAN DAHA KÖTÜ BİŞEY VARSA ODA KARDEŞİNİN YA DA ABLANIN/ABİNİN SENDEN DAHA GÜZEL/YAKIŞIKLI OLMASIDIR

0|0
    0|0
    • ayy çocuğun durumuna dahada üzüldüm şimdi.. ama sonuçta kızkardeş.. insan bir erkekten çok erkekten ziyade kızkardeşin güzelliğini daha çok ister heralde..

• benim sorunum erkekler ya da kardeşim değil çevremden aldığım tepki inan psikolojim çok bozuk hep insanlar yüzünden

• olsun sende güzelsin.. çirkin kız yoktur.. :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...