Çok yakışıklıyım ne yapmam lazım?

artık intiharın eşiğine geldim desem yalan olmaz. kimse bana normal bir insanmışım gibi bakamıyor çünkü fazlasıyla yakışıklıyım. nereye gitsem hangi ortama girsem bütün kızların -bazen erkeklerin- bir numaralı ilgi odağı oluyorum. ben siyasi, felsefi, sanatsal düşüncelerimle ön plana çıkmak istiyorum lakin "kek" desem ortamdaki herkes gülüyor ve çok eğleniyor. anlayacağınız yakışıklı olduğum için aynı zamanda sempatiğim. ne zaman savaş hukuku, açık hava basıncı, miller deneyi gibi bilimsel konulardan muhabbet açmaya çalışsam, konuşmanın sonu ne kadar yakışıklığı olduğumla sonlanıyor. sizler gibi normal bir yaşamımın olmasını isterdim ama görünen o ki bu yakışıklılıkla çok zor. bu durumdan kurtulabilmek için çok çaba sarfettim. gerek saçımı sıfıra vurdurdum, gerek burnumu kırdım (yamukluk duruyor) sonuç negatif. hala yakışıklıyım. psikolojim altüst olmuş durumda. sizlerinde görüşleriyle ve yardımıyla bu illetten kurtulmak istiyorum. şimdiden teşekkürler.

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Hahah çok tatlısın :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sana birsey onerecem telefonunun on kamerasiyla kendini bir cek o resmi ac ve duzenlemeye gir sadece şunu yap resmi ters cevir de yani solun sagina sagin soluna geçsin gercek görüntünü gor ve incele hala yakisikli duruyorsan gidip intihar edebilirsin ;-) fazla kendini havalara sokma

0|0
    0|0
    • şu an sinirden titriyorum çünkü daha yakışıklı çıktım. umarım gerçek yüzüm bu değildir çünkü bu kadarıda fazla.

• dedimi yaptinmi ayna goruntusunu ters cevirdinmi yani fotoda

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 4

• Şimdi senin sesin de güzeldir, iki tane adana söyle de yiyek emmi

0|0
    0|0
  • bir kek de

0|0
    0|0
  • jkeşke bende anllattığın kadar yakışıklı olsaydım ama maaalesef daha yakışıklıyım

0|0
    0|0
  • bir fotoğrafını at da ağzımızın suyu aksın yakışıklım :p

0|0
    0|0
Yükleniyor...