Erkekler kızlardan ne istiyorsunuz?

Bune ya böyle yolda rahat yürüyemez olduk istediğimiz giyemiyoruz aksamları sokaklarda yürürken tedirginiz laf atmalar bakmalar yeter artık yeter

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Tedbirini aldığın sürece sorun yok. Sen bedenini teşhir edecek şekilde giyersen tabi bakar. Ortalık sapık kaynıyor. Bir kızın üzerine düşen görev kendini sakınmasıdır bu kötü gözlerden. Sakındığınız takdirde hala bakıyorlarsa bırakın erkekler buraya şikayet etsin durumlarını kızın bakıcak yeri yok diye.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Konu başlığını "erkekler kızlardan ne istiyorsunuz" değil, "sapıklar kızlardan ne istiyorsunuz" olarak değiştirmeni rica ederim... Biz iki hayat kadını görsek bütün kadınlara o'pu muamelesi mi yapıyoruz? Azıcık kafanızı çalıştırın artık ya.. Önyargınız batsın

0|0
    0|0
  • Yapmayın kızlar sizinde abiniz var

diyen erkeklerle empati kurmuş oluyorsunuz

0|0
    0|0
  • millette din iman kalmadı saygı lklmadı kendi kız kardeşlerine anasına laf atlınca erkek olurlar adamlık yaprlar ama serefszlerin önde gdni eden bulur kardeşim napalım haytın acı gerckleri böyle arkadaşım kurularıda var

0|0
    0|0
  • İstediğinizi giyin de bazıları öyle bir etek giyiyo ki yani dik dursak dahi g*tü görünüyo bazı kızlar aşırı abartıyo açık saçık giymekte

0|0
    0|0
  • Ben laf atmam direk napıyon lan dedir hal hatır sorarım

0|0
    0|0
  • aynen yeter sizde daha karakterli çocuklar yetiştirirseniz oda iyi olur :)

0|0
    0|0
  • Tahrik edici hatlarınızı belli edici şeyler giymedikçe atılmaz bence

0|0
    0|0
  • bu neyin egosu

0|0
    0|0
  • bize bakmanızı arkamızda olmaınız baba yapmanızı sevmenızı sadık olmanızı vs :)

0|0
    0|0
  • Her yer böyle yapıcak bir şey hr yerde şerefsiz it-uğursuz var.

0|0
    0|0
  • iyi oluyo size ona buına popo sallamazsınız işte

0|0
    0|0
  • Kızlar siz açmayı
    Biz bakmayı seviyoruz

0|0
    0|0
  • o erkeklerı allah yok etsın. aklı uckurunda olan tıpler yazık gunah

0|0
    0|0
  • sen ole sağını solunu aç sonra baktılar mı rahatsız ol ! hanım efendi gibi giyinipte sokağa ıkanlara ne laf atanı gordum ne laf soyleyeni
    Atalarımızın bir sözü var;
    dişi köpek kuyruk sallamazsa erkek köpek havlamaz

0|0
    0|0
  • Şu erkekler hepsi aynı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Taytimi giyiyorum kulakligimi takiyorum kalcalarimi sallaya sallaya yuruyorum ☺ muzikten baska bisey duymuyorum

0|0
    0|0
  • Canimiza kastiniz mi var

0|0
    0|0
  • Haklısın.

0|0
    0|0
  • demi yaa bıktık artıkkkkk

0|0
    0|0
Yükleniyor...