Türk erkeği neden yabancı hayranı?

Sürekli ağızlarından salya akıtarak "rus/alman/afrika/brezilya kadını harika off ölürüm" diyorlar ve daha da kötüsü asil Türk/Anadolu kadınını yerden yere vuruyorlar. Tabi çok şükür her Türk erkeği böyle değil. Aslında bakarsanız yabancılarla evlenen hatta ruslar la evlenen türk erkeklerino görmüşsünüzdür çoğunun nedense 5-6 tane oğlu var. Türk erkeğinin nerdeyse bir kısmının neden gavur gibi davrandığı anlaşılıyor sonuçta anası natasa ancak Türk kadınından neden nefret ediyor? Peki anası natasa değilde türk olanlar onlar neden aşağılık küfürler ediyorlar? Neyse bunun cevabını düşünürken nazım hikemetten güzel bir şiir paylaşmak istiyorum

"Ve kadınlar,
bizim kadınlarımız:
korkunç ve mübarek elleri,
ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle
anamız, avradımız, yarimiz
ve sanki hiç yaşamamış gibi ölen
ve soframızdaki yeri
öküzümüzden sonra gelen
ve dağlara kaçırıp uğrunda hapis yattığımız
ve ekinde, tütünde, odunda ve pazardaki
ve karasabana koşulan
ve ağıllarda
ışıltısında yere saplı bıçakların
oynak, ağır kalçaları ve zilleriyle bizim olan
kadınlar,
bizim kadınlarımız."

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• rus kadinlari Türk kadinlari qibi sadik, fedakar. ve esine düşgündür. hiç bir erkeqi maddi manevi tipi fiziqi kötü diye küçümsemezler.
    bu yüzden tercihim rus kadinlari
    tercih benim tercihim. kimsenin karismaya hakki yok. elestireye açiqim.

not:rus kadinlari asla zenqin erkek olacak illa diyip dayatmazlar.

ben bu zamana kadar erkeqin fakir olanini arayan bir tane Türk kadini tanimadim görmedim şahit olmadim.
    var diyende yalan söyler. gördüm diyende yalan söyler. kimse kimseye ayak yapmasin o eskide kaldi

0|0
    0|1
    • Peki erkeğin fakirini arayan rus karısı var mı?

• Öyle ki ruslar özellikle türkiyeye gelip nerde fakir erkek var diye ilan veriyorlar. Yav yürü git gardasim sen zaten türkle evlenme rusla evlen en azından olucak çocuklarda rus kanı var da o yüzden acayip oldu derler

• senin tercihin Türk kadini olabilir. ama benim tercihim rus baba

• türk kadınıda yabancı hayranı. genel olarak türk insanı bozuk

0|1
    0|0
    • Evet doğru ama Türk kadınının yüzde 30 yabancı hayraniysa erkeği yüzde 70i böyle

• bazilari degil yüzde 99.99 u. paraci, kizlar paraci olmasada ailesi paraci. cogul dusun. tekil degl

• @Galatasaray_19o5 ahahaha tamam

Yükleniyor...